Zamknij
REKLAMA

Bezpańskie psy w Samociążku. Interweniowały odpowiednie służby

12:32, 28.03.2019 | podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy
REKLAMA
Skomentuj
Okazało się, że jedna z mieszkanek dokarmiała na swojej posesji kilkanaście psów biegających luzem fot. policja

W ostatnim czasie mieszkańcy Samociążka, zwłaszcza z ulicy Nad Brdą, sygnalizowali o pojawieniu się bezpańskich psów błąkających się w tym rejonie. Dzielnicowi z komisariatu w Koronowie, wspólnie z OTOZ Animals Bydgoszcz, podjęli działania mające przeciwdziałać temu zjawisku.

Okazało się, że jedna z mieszkanek dokarmiała na swojej posesji kilkanaście psów biegających luzem. Potwierdziło się, że były to bezpańskie psy. Mieszkańcy wskazali, iż takie psy powodują zagrożenie dla przechodniów, ale także w ruchu drogowym, wbiegając niejednokrotnie pod koła samochodów, czy też stanowią zagrożenie epidemiologiczne.

Policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie apelują do mieszkańców posiadających psy o przestrzeganie obowiązujących przepisów normujących zasady trzymania tych zwierząt, zwłaszcza w zakresie bezpiecznego wyprowadzania ich poza teren własnej nieruchomości.

(podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

arturartur

3 5

Co oni *%#)!& ? " Okazało się, że jedna z mieszkanek dokarmiała na swojej posesji kilkanaście psów biegających luzem. Potwierdziło się, że były to bezpańskie psy." jak można być takim *%#)!& ? Jeżeli ktoś trzyma psy od dawna i je karmi to jak *%#)!& mogą być bezpańskie ? A tak w ogóle to czemu nie napisaliście ze na drugi dzień u tej babci była R-ka, nie wiem co z nią może, dostała zawału, może już nie żyje, ale powodem była ta interwencja która doprowadziła do tragedii.... I kto tu DO *%#)!& NĘDZY stworzył zagrożenie ? 15:55, 28.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do Artura Do Artura

5 0

Rozumiem, że od dawna Pan o tym wiedział i nic z tym nie zrobił? Bezpańskie, bo przybłędy, a ta Pani nie jest w stanie zapewnić im jakichkolwiek warunków, przecież zwierzęta też mają swoje prawa. I najpierw niech Pan sprawdzi, jeśli taki Pan nagle troskliwy, zanim uśmierci babinkę. Ta Pani potrzebuje pomocy o wiele bardziej niż psiaki, dlatego obecność ratowników przy takiej interwencji była niezbędna. Rozumiem, że Pan nie widział potrzeby pomocy i przez kolejne lata biernie przypatrywałby się tej patologicznej sytuacji. Brawo za postawę. 22:23, 28.03.2019


Och Arczi...Och Arczi...

2 0

Arczi patrzył po sąsiedzku, ale jak zwykle widział co innego hehe 08:10, 29.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone