Zamknij

Szukają sprawców kradzieży. Może ich rozpoznajesz?

17:00, 16.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotej bransoletki o wartości niemal 6 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia 2021 r. około godz. 13:13 w jednym ze sklepów na terenie Centrum Handlowego przy ulicy Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Wówczas jeden ze sprawców odwrócił uwagę pracownicy sklepu jubilerskiego, a drugi w tym czasie ukradł przedmiotową biżuterię z jednej z gablot, po czym obaj opuścili sklep.

Ich wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn przedstawionych na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3284/21.

[ZT]5434[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%