Zamknij

W Gminie Sicienko jest już nowy zastępca wójta!

15:48, 19.10.2021 | Gmina Siecinko
Skomentuj
REKLAMA

Z dniem 18 października 2021 r. Piotr Chudzyński Wójt Gminy Sicienko powołał Karola Czerkawskiego na stanowisko Zastępcy Wójta. Dotychczasowy Zastępca Wójta Radosław Kempinski z dniem 1 września 2021 r. objął funkcję II Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego. 

Karol Czerkawski ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w 2017 roku złożył egzamin radcowski i uzyskał wpis na listę radców prawnych. Od końca 2018 r. był radcą prawnym Urzędu Gminy w Sicienku i jednostek organizacyjnych gminy. 

Pan Czerkawski zdobywał doświadczenie zawodowe w Powiatowym Urzędzie Pracy  w Bydgoszczy, Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią, gdzie był p.o. Kierownika Zespołu ds. pieczy zastępczej. Przez kilka lat prowadził też działalność gospodarczą, w tym własną kancelarię radcy prawnego. Ponadto w latach 2017-2021 udzielał nieodpłatnej pomocy prawnej a od 2021 roku porad prawnych w Rodzinnym Punkcie Konsultacyjnym w Sicienku.

Nowy zastępca ma 33 lata, jego zainteresowania poza prawem to strzelectwo sportowe, biologia i kynologia. W Urzędzie Gminy będzie odpowiadał za sprawy oświaty, kultury i sportu oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego, gospodarki komunalnej i drogownictwa. 

[ZT]5270[/ZT]

[ZT]5269[/ZT]

(Gmina Siecinko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%