Zamknij

Obiady dla uchodźców. Wpadli na ciekawy pomysł

18.52, 29.03.2022 . Aktualizacja: 18.53, 29.03.2022
Skomentuj
REKLAMA

Wspólne zaangażowanie w pomaganie zawsze przynosi lepsze rezultaty niż działanie w pojedynkę. W tym przypadku nie było inaczej…

Na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy działa bufet „Ale pycha”. Właściciel tej gastronomi wpadł na pomysł, w który spontanicznie włączyli się miedzy innymi policjanci i pracownicy Policji, kupujący posiłki.

Każdy mógł kupić bon na obiad: pierwsze, drugie danie albo oba. Bon ten następnie przypiąć na tablicy „Pomóżmy razem – Pomoc Ukrainie”. Mechanizm był dość prosty. Za zebrane w ten sposób pieniądze, panie gotujące obiady przygotowały tyle porcji, ile wykupiono w ciągu kilku dni.

Następnie obiady te trafiły do osób, które stawiły się w dniu dostawy w BCTW, gdzie działa bydgoski punkt pomocy uchodźcom. W sumie wydano kilkadziesiąt obiadów, a następna taka akcja już wkrótce, gdy tylko zbierze się kolejna pula bonów.

[FOTORELACJA]594[/FOTORELACJA]

[ZT]5975[/ZT]

[ZT]5971[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PytaniePytanie

3 0

No i to należy naśladować . W przypadku Koronowa MOPS prowadził stołówkę dla bezdomnych i osób potrzebujących . Nasi Ukraińcy mają podobno statut Polskiego obywatela na okres 1,5 roku to dlaczego nie mogą skorzystać z darmowych obiadów ? 10:57, 30.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%