Zamknij

Chciał potrącić policjanta bo miał przy sobie narkotyki. Co go czeka?

13.48, 27.12.2021 . Aktualizacja: 13.49, 27.12.2021
Skomentuj
REKLAMA

Na trzy miesiące do aresztu trafił 31-letni solecczanin, po tym jak chciał potrącić policjanta, a do tego nie zatrzymał się do kontroli drogowej i miał przy sobie narkotyki. Teraz grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę (22.12.2021) policyjni „wywiadowcy” na ulicy Sienkiewicza w Bydgoszczy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem BMW. Mężczyzna pierwotnie zatrzymał się, jednak kiedy policjanci do niego podchodzili ten nagle ruszył w kierunku jednego z nich i chciał go potrącić. Policjant zdążył odskoczyć, po czym kierowca bmw  z impetem uderzył w nieoznakowany radiowóz, a następnie zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu został zatrzymany. W pojeździe „wywiadowcy” zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, co potwierdziły przeprowadzone badania narkotesterem. 31-letni solecczanin został zatrzymany i przewieziony do szpitala na badanie krwi pod kątem zabronionych substancji. Następnie trafił do policyjnego aresztu.

W piątek (23.12.2021) mieszkaniec Solca Kujawskiego trafił przed oblicze prokuratora wraz z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego. Prokurator po zapoznaniu się ze zgromadzonym przez policjantów materiałem dowodowym poparł wniosek i skierował go do sądu. Sędzia po analizie akt sprawcy przychylił się do wniosku i aresztował 31-latka na trzy miesiące.

Mężczyzna zamiast do wigilijnego stołu zasiadł w celi. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Odpowie za czynną napaść na policjanta, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie kilku gramów narkotyków.

[ALERT]1640609235270[/ALERT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%