Zamknij

Anna Sławińska z Koronowa z powieścią "Emigrantka z torebką Louisa Vuittona"

18.28, 28.10.2022 . Aktualizacja: 18.28, 28.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Wydawnictwo Novae Res ma przyjemność poinformować, że właśnie ukazała się wyjątkowa powieść Anny Sławińskiej, autorki z Koronowa.

- Spójrz na luksusową stolicę Francji oczami polskiej emigrantki. Paryż oszałamia światłami, kusi nowymi możliwościami i mami obietnicą spełnienia marzeń. To także miejsce, w którym zderzają się różne światy, kultury i oczekiwania. Stolica Francji potrafi mieć wiele twarzy… Odkryj je wszystkie! Poznaj "Emigrantkę z torebką Louisa Vuittona"! - informuje nasz portal wydawnictwo.

Luksusowy Paryż oczami polskiej emigrantki

Paryż oszałamia światłami, kusi nowymi możliwościami i mami obietnicą spełnienia marzeń. To także miejsce, w którym zderzają się różne światy, kultury i oczekiwania. Stolica Francji potrafi mieć wiele twarzy...

Paryż omamił też Anię, która od dawna pragnie w nim zamieszkać. Po skończeniu studiów pakuje swoje ubrania i wyjeżdża do miasta nad Sekwaną, aby tam rozpocząć dorosłe życie. Dobrze płatna praca u bogatej rosyjskiej rodziny ma pozwolić dziewczynie na szybką realizację upragnionych celów. Jednak aby sprostać wymaganiom zatrudniających ją ludzi, musi nagiąć się do zasad, które kolidują z jej własnymi.

Sklep Louisa Vuittona na Champs Élysées był olbrzymi. Po przekroczeniu ogromnych i masywnych drzwi z klamkami w kolorze złota ujrzałam ochroniarza w garniturze, który chronił skarbów projektanta. Od razu poczułam zapach skóry i pomyślałam, że tak pachnie bogactwo. Przede mną na wysokości dwóch metrów w idealnym porządku poukładane były torebki. Po prawej stronie dostrzegłam regały z akcesoriami (portfelami, etui na telefony, breloczkami), a po lewej – z paskami do spodni i pięknymi chustami. W moich oczach pojawił się błysk. Chodziłam z otwartą buzią i nie dowierzając, cieszyłam się, że jestem w tym cudownym miejscu. Od razu zauważył nas

Czy Ania odnajdzie się w nowej roli? Jak zmieni się sposób, w jaki postrzegała dotąd Paryż i jego mieszkańców? I jak zmieni się ona sama?

O autorce:
Anna Sławińska – urodzona w 1988 roku, absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Po odebraniu dyplomu magistra wyjechała do Paryża, gdzie na dobre rozpoczęła się jej przygoda z pisaniem. Zawodowo jest kelnerką i fotografem. Dzień zaczyna od szklanki wody z cytryną, a kończytabliczką czekolady.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Emigrantka_z_torebką.

[ZT]6891[/ZT]

[ZT]6910[/ZT]

[ZT]6902[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Berlin Berlin

0 0

Przecież Polaków za granicą nie ma . A sama Polska jest dla emigrantów zamknięta nawet ci z Ukrainy tylko jakiś czas mogą tu być . Jaki ten Paryż jest dziwny . 21:00, 28.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%