Zamknij

BIO - Patrycja “PATKA” Jonczynska [ZDJĘCIA]

18.54, 17.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Patrycja Jonczynska to młoda artystka, która pragnie tworzyć muzykę, będącą ukojeniem dla duszy słuchaczy. Chce dawać nadzieję i łączyć ludzi dążących do balansu w życiu, wyciszenia i wytchnienia od codzienności.

Utożsamia się z tymi, którzy jeszcze szukają swojej drogi i kształtują swoje JA. Jej misją jest stworzyć dla swoich odbiorców „comfort zone”, gdzie każdy może być, kimkolwiek chce.

Jak sama twierdzi, artysta powinien mieć swój własny przekaz, dzielić się tym, co ma w sobie. Dlatego jej największym marzeniem jest, by na scenie móc prezentować własny repertuar. Dążąc do jego realizacji, pracuje nad solową płytą. Powstał już teledysk do pierwszego singla “Ocean łez”, do którego napisała nie tylko tekst, ale też muzykę.

[FOTORELACJA]616[/FOTORELACJA]

Jej inspiracją są brytyjskie zespoły popowe. Ceni artystów, którzy nie boją się wychodzić poza powszechnie przyjęte schematy twórczości, poza kanony piękna. Prywatnie to wyważona i pełna ciepła nastolatka, w której drzemie wielka siła i waleczna dusza. Upór, determinacja i zacięcie okryte są woalem eteryczności. Wierzy, że nic nie dzieje się bez powodu, a każdy dzień to lekcja. Tylko od nas zależy, jak będziemy ją interpretować i czy nauczymy się wyciągać wnioski. Z każdym doświadczeniem Patrycja odkrywa siebie i daje się odkryć swoim odbiorcom.

Kocha zwierzęta za to, że rozumieją człowieka bez słów. Odpoczywa w naturze, a doznań i inspiracji szuka na koncertach ulubionych wykonawców, czy też w literaturze. Tworzy też w języku angielskim, by jej przekaz wybrzmiewał poza horyzont.

[ZT]6610[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%