Zamknij

Koronowo solidarne z Ukrainą [VIDEO]

17:18, 29.03.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie gośćmi placówki były dzieci wraz z opiekunami z Ukrainy przebywających w ośrodkach w Pieczyskach.

- Dzięki zaangażowaniu dyrekcji, kadry nauczycielskiej, rady rodziców, pracowników i przyjaciół szkoły przez kilka godzin dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach, tańcach, konkursach sportowych i plastycznych. Nie zabrakło DJ-a, wolontariuszy działających przy szkole, harcerzy, słodkiego poczęstunku i niespodzianek, które zapewnili rodzice uczniów naszej szkoły oraz opieki medycznej. Było to niezwykłe, niezapomniane spotkanie integracyjne. Do zobaczenia na kolejnych! - informuje placówka.

Film pod tym linkiem.

[ZT]5972[/ZT]

[ZT]5970[/ZT]

[ZT]5965[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Wyborca Wyborca

0 0

I słuszne szkoda że nic nie słychać medialnie co robi MOPS w Koronowie dla przybyłych z Ukrainy ? No i czy dalej Pan Mikołajewski będzie szedł śladami byłego burmistrza ?. W mojej opinii były burmistrz nagradzał podczas rozwoju Koronowa, w przeciwieństwie do obecnego, który prawie od początku kadencji UM pracował zdalnie . Dziś Polska jest zagrożona wojną a tu takie nagrody ?, i komu większość to były personel byłego burmistrza Stanisława Gliszczyńskiego ?. A niektórzy nawet startowali na burmistrza będąc już wice burmistrzem , którego rekomendował i był twarzą sam Radek Sikorski . Gliszczyński nie miał Pandemii nie pracował zdalnie przyjmował petentów , nie stał w obliczu wojny rozwijał Koronowo nie cofał się do kamieniołomów i epoki łamania kołem . 10:26, 30.03.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%