Zamknij

Ryszard Smęda ponownie zaprosił do Pieczysk

12:45, 08.07.2019 | Redakcja
Skomentuj
Publiczność jak zwykle nie zawiodła fot. Urząd Miejski w Koronowie
REKLAMA

Po raz trzydziesty trzeci na plaży w Pieczyskach rozbrzmiały arie. To jednak nie koniec. Kolejny koncert z tego cyklu już w pierwszy piątek sierpnia o godzinie 21:00.  

Podczas lipcowego koncertu, który odbył się w miniony piątek na scenie zaprezentowali się: Krystyna Nowak (sopran) - solistka Opery Nova w Bydgoszczy, Anna Federowicz (sopran) - studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Łukasz Gaj (tenor) - solista Opery Wrocławskiej i Ryszard Smęda (bas) - solista Opery Nova w Bydgoszczy. Wszystko odbyło się przy akompaniamencie Trio Bogdana Ciesielskiego.

Ryszard Smęda zaprasza już na kolejne arie. Odbędą się one 2 sierpnia (godz. 21:00). Wystąpią wtedy Anita Urban (mezzosopran) - solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, Mirosław Kin (tenor) - solista Teatru Muzycznego w Poznaniu, Mateusz Szwankowski (klarnet) - muzyk Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz oczywiście Ryszard Smęda (bas) - solista Opery Nova w Bydgoszczy.

Fot. Urząd Miejski w Koronowie

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Z up, żonyZ up, żony

12 0

Jak widać zainteresowanie jest, ale nie jest to zapewne jedyna grupa społeczna, która chciałaby się w Pieczyskach bawić Panie burmistrzu. Choć z internetowych wypowiedzi (Filmik), który Pan udzielił w zajeździe (Ugotowani) wcześniej wynika, że nie jest Pan fanem Opery lub Operetki jak również Dysko -Polo. Przyznam bardzo mnie to zdziwiło, bo ja na Pana miejscu pohamował moje emocje i gusta udzielając odpowiedzi że, reprezentuje jako burmistrz każdą grupę społeczną i ich zamiłowania. Jednak czytając gazetę ( Powiat) coraz bardziej zaczynam się dziwić Pana podejściu do oszczędności . Pierwszy raz zdziwiło mnie przekazanie telewizora w ramach oszczędności innemu podmiotowi, którego rachunki za prąd opłaca gmina, nie wspomnę już o kosztach zakupu poniesionych przez UM?. Drugim dziwnym ruchem jest właśnie ten koncert , który odbędzie się dwukrotnie ? Dlaczego ?,skoro chce Pan oszczędzać dla dobra ogólnego ? Czy raz nie wystarczy ?. Z tańca na hali zrezygnowano bo rzekomo małe zainteresowanie ?. A tu było więcej ludzi biorąc pod uwagę liczebność mieszkańców ?.Choć pomorska Gazeta pisze już od 17 lat ?:), to ja zapytam a ilu mieszkańców ma Koronowo w wieku gdzie powinno czuć się młodym ?. O których zapomniano lub pominięto z uwagi na potrzebę dwóch występów operowych ? Coraz częściej dochodzę do wniosku, że Koronowo dwóch prentkkosci to norma przyjęta przez UM , który Pan reprezentuje. Co więcej czekam cierpliwie kiedy zakończy Pan budowę (do Sklepu GS)przy szosie Kotomierskiej
Chodzi o zjazd dla inwalidy o , który tak Pan walczyły z byłym burmistrzem będąc jeszcze radnym ?.I co ponad siedem miesięcy inwalidzi i matki z wózkiem czekają ?, niektóre z tych kobiet za dwa miesiące urodzą kolejne dzieci a przejście dla pieszych nie uwzględnia nadal takich mieszkańców ?. Pozdrawiam 17:35, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NiesmakNiesmak

12 0

Estetyka jak w składzie budowlanym. Akustyka dno. Sponsor numer 2 na pierwszym planie. Dziękuje. 23:42, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz