Zamknij
REKLAMA

Wystawa "MaRu Indywidualnie w Koronowie"

09:05, 06.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie zaprasza miłośników malarstwa i fotografii do odwiedzania wystawy prac Mariusza Reszczyńskiego.

- Swoją aktywność twórczą realizuję w takich formach, jak malarstwo, pastel, rysunek, fotografia, collage, instalacja, formy multimedialne, ale zdarzyły się też projekty wnętrz, czy architektury. Udział w plenerach malarskich, jest oczywistą formą aktywizacji twórczej, która pozwala skonfrontować spojrzenie na rzeczywistość tu i teraz, ale większość prac wykonałem w swojej pracowni, samotnie zmagając się z realizacją kolejnych indywidualnych wystaw - czytamy na stronie internetowej autora wystawy.

Mariusz Reszczyński prezentował swoje prace na wystawach m.in. w Bydgoszczy, Chełmnie, Chojnicach, Grudziądzu, Świeciu, ale także w Grecji i Niemczech. Tym razem będzie je można zobaczyć również w Koronowie. Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Synagoga. Wstęp wolny.

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

krystynakrystyna

2 0

Synagoga jako jedyna wciąż działa. 23:56, 06.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:(:(

0 0

Tak nie do końca działa. W poprzednim roku szkolnym odbywały się raz w miesiącu zajęcia z robotyki - w tym ich nie ma. A i kino w ubiegłym miesiącu było tylko w jeden dzień a w tym miesiącu jak na razie jest cisza... 12:49, 08.04.2019


© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone