Zamknij
REKLAMA

Starostwo Powiatowe organizuje szereg konkursów dla mieszkańców

10:09, 04.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
W propozycjach znalazły się m.in. konkursy plastyczne fot. pixabay

Starostwo Powiatowe organizuje kolejną edycję konkursów skierowanych do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, uczących się oraz mieszkających na terenie naszego powiatu. To jednak nie wszystko.

W tym roku przyjęto następujące tematy konkursów: konkurs fotograficzny „Dzieciństwo w świecie zwierząt" oraz konkurs plastyczny „Motyle i inne owady". Prace można złożyć osobiście w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy (Bydgoszcz, ul. Zygmunta Augusta 16 w kancelarii ogólnej na parterze) lub przesłać na adres: skr. pocztowa nr 2, ul. Zygmunta Augusta 3A, 85-002 Bydgoszcz, w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 30 czerwca 2019 r. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

To jednak nie wszystko. W ostatnim czasie informowaliśmy o konkursie fotograficzno-plastycznym "Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego" oraz na „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim". Więcej informacji po kliknięciu w link.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone