Zamknij

Ulubieńcy koronowskiej publiczności zagrają w CK Synagoga

07:00, 08.02.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Wstęp na wydarzenie to cegiełka za minimum 20 zł fot. Kapela Koronowiacy

To będzie weekend walecznych serc. Wszystko w ramach akcji charytatywnej z miłości do chorych dzieci z onkologii.

Wydarzenie rozpocznie się 15 lutego w Centrum Kultury Synagoga o godz. 17:00. Tego dania na scenie zaprezentują się znani młodszej publiczności lokalni raperzy tacy jak: Sajmon i Szrek oraz Kriss.

Nie zabraknie też "Koronowiaków" - kapeli, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół już od 27 lat koncertuje po całym kraju, odnosząc sukcesy w różnych konkursach i przeglądach.

Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Żuki. Muzycy wielokrotnie koncertowali w naszym mieście. Przypomnijmy, że gitarzysta oraz wokalista - Adam Staniszewski - wychowywał się w Koronowie. Kapela znana jest przede wszystkim jako cover band The Beatles. Lista krajów w których występowali jest długa. Można wymienić chociażby: USA, Liban, Izrael, Francja, Austria, Szwecja, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Słowacja, Białoruś, Litwa. W Polsce brali udział w takich imprezach jak: Przystanek Woodstock, Festiwal Piosenki w Sopocie, Lato z Radiem, Wybory Miss Polski i wiele innych. Na uwagę zasługują również nazwy zespołów z którymi Żuki wspólnie koncertowali. Są to m.in. Electric Light Orchestra, The Trogs, Slade, Boney M, Pet Shop Boys, Smoke, Texas, Fish (Marillion).

Wstęp na wydarzenie to cegiełka w kwocie minimum 20 zł. Koncert wpisuje się w ramy weekendu charytatywnego "Waleczne serca - z miłości do chorych dzieci z onkologii". Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Łatwo Pomagać przy pomocy licznych instytucji. Dochód zostanie przekazany na rzecz dzieci chorych na nowotwory leczonych w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Kontynuacją imprezy będzie m.in. Wielki Turniej Piłki Halowej (16 lutego). Finał akcji 17 lutego w hali MGOSiR.

UWAGA! Ze względu na żałobę narodową koncert został przełożony na 3 marca. Wszystkie zakupione cegiełki zachowują swoją ważność.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone