Zamknij
REKLAMA

W koronowskiej "dwójce" odbył się wyjątkowy koncert

14:15, 20.12.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Kolędowali wszyscy ? od najmłodszych po najstarsze klasy fot. redakcja

Niesamowite wydarzenie odbyło się 19 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie. Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele „dwójki” zorganizowali koncert charytatywny, na którym zbierane były dary dla najmłodszych podopiecznych szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Jak twierdzi grono pedagogiczne szkoły, hojność uczestników koncertu przerosła ich oczekiwania. Wśród darów znalazły się zabawki, maskotki, gry planszowe i przybory szkolne. Wszystkie dary zostaną przekazane małym pacjentom.

Jako, że przed nami Boże Narodzenie, koncert miał charakter świąteczny. Nie zabrakło popularnych piosenek, ale też kolęd i utworów tradycyjnych. W szczególności publiczność gromkimi brawami nagrodziła występ duetu Agata Bachurska – Elżbieta Schabowicz.

Kolędowali wszyscy – od najmłodszych po najstarsze klasy. Zaprezentowali się m.in. uczestnicy koła wokalnego pod kierunkiem p. Elżbiety Schabowicz, wolontariusze pod wodzą p. Joanny Superson i Hanny Borowiec oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego z opiekunem p. Kamilą Lewandowską. Koncert prowadziły Zuzanna Choła oraz Paulina Błażejczak.

W ten świąteczny czas nie mogło zabraknąć życzeń od przedstawicieli Rady Rodziców oraz dyrektora szkoły p. Zbigniewa Głogowskiego, który przy okazji podziękował za okazane wsparcie.

Warto zaznaczyć, że nie była to jednorazowa akcja charytatywna. „SP 2 POMAGA” to klub wolontariuszy, który często włącza się w różnego rodzaju akcje. Wymienić można chociażby dbanie o miejsca pamięci narodowej oraz odwiedziny w schronisku dla zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone