Zamknij

Wtelno: Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i otwarcie boiska sportowego

08.03, 02.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W miejscowości Wtelno odbyło się  uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego połączone z przekazaniem boiska sportowego z zapleczem sanitarnym. W wydarzeniu wzięła udział posłanka Ewa Kozanecka.

- To historyczna chwila, na którą czekali od dawna wszyscy, zwłaszcza dzieci, młodzież, trenerzy, nauczyciele oraz mieszkańcy, którym bliski jest sport i chcą rozwijać swoje pasje, marzenia sportowe i kondycję fizyczną. Priorytetem dla mnie jest to, aby infrastruktura sportowa powstawała zwłaszcza w mniejszych miejscowościach - podkreśliła posłanka.

[FOTORELACJA]617[/FOTORELACJA]

Ewa Kozanecka przekazała podziękowania za współpracę burmistrzowi, radzie gminy, dyrektorom, nauczycielom, rodzicom, sołtysowi Wtelna, a także trenerom WKS Olimpia Wtelno za determinację i pasję oraz zaangażowanie, które doprowadziło do powstania boiska do piłki nożnej.

- Wszystko po to,  by kształtować młodzież i wspierać ich aspiracje, a milionom Polaków przynosić w przyszłości radość w postaci sukcesów naszych sportowców W takich małych miejscowościach wykuwają się talenty sportowe. Rząd nasz kładzie duży nacisk na rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, dlatego kieruje duży strumień środków na rozwój infrastruktury sportowe - dodaje Ewa Kozanecka.

Na budowę boiska Minister Sportu i Turystyki przeznaczył prawie 400 tysięcy złotych. Blisko milion złotych sfinansował koronowski samorząd. 

- Bardzo fajny i chyba trafny cytat przytoczył dziś Dyrektor szkoły Pan Cezary Bosacki referując definicje sukcesu! Mówił o tym, że największą jego wartość jest wtedy kiedy ktoś sobie coś postanowi, ale nie w sferze marzeń tylko zdeterminowany dąży do jak najszybszego zrealizowania swego celu. My powiedzieliśmy, że tu będzie stał ten "Orlik" i stoi - amen. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli choćby dobre słowo do tego "projektu" - podkreśla klub WKS Olimpia Wtelno.

W ramach otwarcia boiska odbyły się także mecze piłkarskie m.in. maluchów oraz Gminy Koronowo z trenerami i działaczami Olimpii.

fot. Olimpia Wtelno/Ewa Kozanecka

[ZT]6677[/ZT]

[ZT]6656[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

BerlinBerlin

3 1

Aż trudno uwierzyć że te osoby z obrazka chodzą jeszcze do szkoły? 13:55, 02.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zapomniałem Zapomniałem

3 1

A gdzie Tusk ? 13:56, 02.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marian Marian

3 1

No fajnie ale mało fotografii młodzieży tych którzy naprawdę idą do szkoły i dla kogo to boisko to ich dzień , dziecko też potrafi przeciąć wstęgę i napewno było by dumne znaleść się w tym gronie . Większość fotek poświęcona posłance?, która już pewnie dawno okres szkolnej ławki ma za sobą pewnie. Fotografia nr 4, osobiście mnie przekonała do podjęcia takiej opinii. Plan nr 2 bardzo przykry widok dzieci po za boiskiem daje do myślenia . Orliki boiska to pomysł byłego ministra Drzewieckiego .Sorry nikt i nic tego nie zmieni nawet widok ładnej kobiety nie zresetuje mi mózgu . Zabrakło mi tu personelu medycznego ale domyślam się że naprawiają drzwi od karetki , która podczas każdego meczu powinna gdzieś tam stać w gotowości . 21:49, 03.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tragedia Tragedia

0 0

Pani Ewo wyglada na to że fotograf nie mógł bez Pani widoku i obecności spokojnie pracować . Wykonał 28 fotek na których można Panią zobaczyć na 31 wklejonych . Tylko 3 fotografie poświecono innym osobą . Brawo 18:53, 06.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

:):)

0 0

:),:),:) 21:01, 06.09.2022


REKLAMA
0%