Zamknij

Sporo działo się w koronowskiej hali widowiskowo-sportowej [ZDJĘCIA, VIDEO]

20:18, 19.10.2021 | aszcz
Skomentuj
REKLAMA

W koronowskiej hali, jak informowaliśmy odbywało się dziś wydarzenie sportowe pod nazwą "Piłka-siatka-mistrz". Sportowa rywalizacja to kolejne tego typu wydarzenie w województwie.

Gwiazdami i współautorkami programu są oczywiście Katarzyna Skowrońska – dwukrotna mistrzyni Europy, najbardziej rozpoznawalna na świecie polska siatkarka oraz Magdalena Fularczyk-Kozłowska – mistrzyni olimpijska w wioślarstwie, najlepsza polska wioślarka w historii.

Program ma zachęcić dzieci w wieku trzecich klas szkół podstawowych oraz ich rodziców do aktywności fizycznej i zainteresowania sportem, nie tylko piłką siatkową, i aktywnie wspierać nabory do klas sportowych oraz klubów na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

– To początek drogi, którą razem z Fundacją Aktywnego Rozwoju będziemy podążać – powiedział prezes Kujawsko-Pomorskiego Związki Piłki Siatkowej Ryszard Ciężki. – Bardzo się cieszę z tego, co widziałem, a przede wszystkim z rozpromienionych twarzy uczestników.

[ZT]5273[/ZT]

[ZT]5271[/ZT]

[ZT]5265[/ZT]
 

fot. Fundacja Aktywnego Rozwoju

[ZT]5256[/ZT]

[ZT]5254[/ZT]

 

(aszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BerlinBerlin

2 0

I to właśnie powinno być przykładem dla niektórych którzy organizują cokolwiek dla dzieci i młodzieży . Hala sportowa, dzieci i młodzież trenerzy i organizatorzy w odpowiednich strojach sportowych co więcej wymagać , brawo !,w przeciwieństwie do osób które wcielają się na spotkaniach w duchownych z roku 1410 , a pod spodem dżinsy i trampki !, czy taki strój może wprowadzić w błąd edukacji dzieci i młodzież ?. Czy w ten sposób chcemy pokazać wiarygodny obraz z 1410 roku ?. Pozostawiam to Państwu do przemyślenia . 08:21, 20.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%