Zamknij

Ponad 100 dziewcząt z kujawsko-pomorskiego wzięło udział w rywalizacji o Puchar Prezes KS Spartakus Koronowo

10:31, 28.09.2021 aszcz Aktualizacja: 10:31, 28.09.2021
Skomentuj

Ponad 100 dziewcząt wzięło udział w rywalizacji o Puchar Prezes KS Spartakus Koronowo. Turniej wygrał MUKS Spartakus Lniano.

Na podium znalazły się KS Stal Grudziądz oraz Joker Świecie - młodzież II. IV miejsce zdobyły Joker Świecie - młodzież I, a piątek Volleystal Grudziądz. Szóste zdobył Klub Sportowy Spartakus Koronowo. Pozostałe miejsce zdobyli UKS Culmen Chełmno (miejsce siódme), MLKS Tucholanka Tuchola (miejsce ósme) oraz KS Pałac Bydgoszcz (miejsce dziewiąte).

MVP turnieju została wybrana zawodniczka Oliwia Pawłowska z MUKS Spartakus Lniano. Medialną obsługę zapewnił Krzysztof Różański Photography.