Zamknij

Wysokie zwycięstwo piłkarzy z Koronowa w eliminacjach do IOSW

10:52, 25.09.2019 | Redakcja
Skomentuj Reprezentacja Gminy Koronowo tuż przed meczem fot. redakcja
REKLAMA

Dziesięć bramek strzelili reprezentanci Gminy Koronowo w meczu z Gminą Sośno. Przeciwnik nie trafił do bramki Koronowa ani razu. To kolejny krok w stronę awansu do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym roku w Sępólnie Krajeńskim.

Mecz rozegrany został wczoraj - 24 września - na koronowskim Stadionie Miejskim. Były to eliminacje do Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich. W pierwszym meczu eliminacyjnym Gmina Koronowo pokonała Gminę Gruta 3:8. Teraz czas na rewanż w Sośnie i jeszcze jeden pojedynek w ostatniej fazie eliminacji. IOSW odbędą się w dniach od 12 do 14 czerwca 2020 roku w Sępólnie Krajeńskim. W imprezie weźmie udział 2 tysiące zawodników, którzy rywalizować będą w 23 dyscyplinach. Miejmy nadzieję, że również z reprezentacją Koronowa w piłce nożnej.

Skład drużyny Gminy Koronowo: Mariusz Duczyc, Kacper Nakielski, Paweł Górzyński, Jakub Kulpa, Krystian Koziełek, Damian Szczukowski, Damian Małkowski, Michał Wardach, Marek Majewski, Aleksander Zieliński, Patryk Zieliński, Maciej Lorbiecki, Maciej Górzyński, Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec. Opiekun grupy: Waldemar Olejnik. 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

emilemil

0 0

Czyli jak? Wynik 3:8. W sumie to 11 bramek. Koronowo strzela 10 (8 przeciwnikowi i 2 samobóje). To kto strzelił tę 11 skoro ani Koronowo ani przeciwnik? Ot to zagadka ;) 08:03, 26.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz