Zamknij

Victoria Koronowo wygrywa w Tucholi. To trzecie zwycięstwo z rzędu w ligowych rozgrywkach koronowskich piłkarzy

11:51, 02.09.2019 Redakcja Aktualizacja: 12:09, 02.09.2019
Skomentuj Po trzech kolejkach Victoria ma komplet punktów fot. redakcja Po trzech kolejkach Victoria ma komplet punktów fot. redakcja

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Victorii Koronowo w ramach rozgrywek piłkarskiej A-klasy. Tym razem podopieczni trenera Damiana Małkowskiego wygrali w Tucholi z tamtejszą Tucholanką 0:3.

Od samego początku gracze z Koronowa kontrolowali przebieg spotkania. Na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą po trafieniach Patryka Zielińskiego i Mateusza Chrzanowskiego. Wynik w drugiej połowie ustalił Paweł Górzyński. Tym samym po 3. kolejkach Victoria Koronowo ma komplet punktów i aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli tuż za Startem Warlubie. Kolejnym przeciwnikiem Victorii będzie Sparta Przysiersk. Mecz ten odbędzie się 7 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Koronowie. Przypomnijmy również, że koronowscy piłkarze biorą udział w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. W najbliższym meczu - 11 września o godzinie 16:30 - Victoria zagra na własnym boisku z V-ligową Unią Solec Kujawski. Będzie to III runda tych zmagań.