Zamknij

Kamionka Kamień Krajeński poległa w Koronowie. Piłkarze Victorii strzelili rywalom pięć goli

14:57, 27.05.2019 Redakcja Aktualizacja: 15:08, 27.05.2019
Skomentuj Do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki fot. redakcja Do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki fot. redakcja

W sobotnie popołudnie piłkarze Victorii Koronowo nie dali szans swoim rywalom. W meczu 23. kolejki A-klasy, pewnie pokonali na własnym boisku Kamionkę Kamień Krajeński 5:1.

Już od pierwszych minut gracze z Koronowa przeważali na boisku. W 19 minucie płaskim strzałem wynik spotkania otworzył Mateusz Chrzanowski. Dodatkowo od 32 minuty przyjezdni musieli radzić sobie w dziesięciu, ponieważ ich piłkarz ujrzał czerwoną kartkę za uderzenie przeciwnika. Na kolejną bramkę koronowscy kibice musieli czekać do 51 minuty. Wtedy to też sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Damian Stasikowski. Na 3:0 w 67 minucie spotkania podwyższył Mateusz Chrzanowski, który pokonał bramkarza Kamionki pewnym strzałem z pięciu metrów. Przyjezdni zdołali jeszcze odpowiedzieć w 86 minucie, kiedy to po rzucie wolnym i nie pewnej interwencji bramkarza zdobyli honorowe trafienie. Końcówka należała jednak do Victorii. Swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobył Mateusz Chrzanowski, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik strzałem z rzutu karnego ustalił Oleksandr Ovsiak.

Do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki. Podopieczni trenera Damiana Małkowskiego zmierzą się kolejno z: Dębem Potulice, Tucholanką Tuchola oraz LKS Dąbrową Chełmińską. W ligowej tabeli na prowadzeniu jest Krajna Sępólno Krajeńskie. Victoria jest na szóstym miejscu.