Zamknij
REKLAMA

W Koronowie odbędzie się Jarmark Świąteczny. Wystawcy mają już zaproszenie!

10:21, 21.11.2021 | aszcz
Skomentuj
REKLAMA

11 grudnia przy hali sportowo-widowiskowej w Koronowie odbędzie się Jarmark Świąteczny. Już dziś Gmina Koronowo zaprasza wystawców do wzięcia udziału w wydarzeniu.

- Chętnych do wystawienia stoiska podczas jarmarku prosimy o kontakt pod nr. 785 901 201, e-mail: [email protected] Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3 grudnia br. Stwórzmy razem świąteczną Magię! - proponuje gmina.

[ZT]5463[/ZT]

[ZT]5462[/ZT]

 

(aszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Wioskowy Wioskowy

2 0

A będzie można wypić grzańca ?, piwo?. To przyjdę . Bo odpustów mam dość ! 12:46, 22.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Grzaniec Grzaniec

1 0

To super bo jak mój stary trochę wstawiony będzie to może po dwóch tygodniach na chatę wróci, bo jak wyjście ustawią tam gdzie tor przeszkód rowerowy to może to nawet dużej potrwać . Zastanawia mnie jeszcze sympatia jaką GP obdarowała nowe władze a właściwie stare bo ich kadencja kończy się za dwa lata . Jedyne co ostatnio Pani redaktor Maja wstawiła pisząc o Koronowie to faceta który siedzi na brzegu wpatrując się w Zalew Koronowski . Tak jak by tego Pomostu szukał który pan Patryk usunął . Ciekawe dlaczego bo jak nie ma właściciela to kto mógł na UG taką decyzje wyegzekwować ?. Inni jakoś pomosty mają?!. Co do tych występów lalek trochę za mało miejsca na gminę która jest jedną z największych w Polsce . Dzieci dużo a miejsca tyle jak kot napłakał . No ale działamy . 13:09, 22.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%