Zamknij
REKLAMA

Zorganizowali wycieczkę dla dzieci z terenów wiejskich Gminy Koronowo

19:06, 30.08.2021 | dj
Skomentuj
REKLAMA

Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Transportu Publicznego zorganizowało wycieczkę dla dzieci z terenów wiejskich Gminy Koronowo.

W ramach Europejskiego Roku Kolei 2021 realizując działania statutowe nasze Stowarzyszenie dzięki wsparciu sponsorów zrealizowało wczoraj (28.08.2021) wyjazd koleją do Łeby dla dzieci z terenów wiejskich Gminy Koronowo.

- Nasza inicjatywa z pewnością spełniła nie tylko intencję Komisji Europejskiej pod kątem promocji transportu kolejowego, ale z pewnością przyczyniła się do właściwego kreowania nawyków transportowych u dzieci oraz dostarczyła dzieciom przede wszystkim solidną dawkę dobrej zabawy. Dzisiaj niestety nie uczymy dzieci jak ważnym środkiem transportu z wielu względów jest transport kolejowy. Dzieci całe dnie spędzają w samochodach, i błędnie utwierdzają się w przekonaniu, że tak powinno być.  Jesteśmy przekonani, że nie była to ostatnia podróż pociągiem w życiu tych dzieci, które jak się okazało jechały pociągiem po raz pierwszy. Co było dla nich tym bardziej ciekawe, dopisała nam również pogoda.  Obalamy także mit o paragonach grozy nad Bałtykiem - informuje stowarzyszenie.

[ZT]5045[/ZT]

[ZT]5034[/ZT]

 

(dj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Do stowarzyszenia Do stowarzyszenia

1 0

Panie W. Nie będę się wypowiadał ale muszę pana ostrzec !. Obowiązek utrzymania co najmniej 1,5-metrowej odległości między pieszymi.

Wyłączeni z tego obowiązku są:

rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),
osoby wspólnie mieszkające lub gospodarujące,
osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, osoby niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.
Na drugi raz zgłoszę na Policje . Czemu pan nie powie tym dzieciakom że prawdopodobnie może być pan zagrożeniem dla i ich życia i zdrowia będąc w grupie tak blisko . 22:32, 31.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%