Zamknij
REKLAMA

Nowy właściciel portalu Koronowo.net.pl

09:42, 29.05.2021 | Redakcja

Więcej tematów lokalnych, historycznych oraz interwencji. Takie plany ma przed portalem informacyjnym Koronowo.net.pl spółka Synergion Space Groupe Sp.z.o.o, która zamierza kontynuować współpracę z Siecią Portali.

Spółka Synergion Space Groupe Sp.z.o.o. jest nowym właścicielem i wydawcą portalu Koronowo.net.pl. Spółka chce łączyć działalność reklamową z działalnością medialną oraz promować aktywność obywatelską mieszkańców Koronowa.

- Przywrócenie portalu Koronowo.net.pl do życia powinno ucieszyć czytelników, którym zależało aby utrzymać stronę istniejącą od 2006 roku. Obecnie właścicielem domeny internetowej oraz treści zawartych w portalu, jak i na fanpage jest spółka Synergion Space Groupe Sp.z.o.o. Chcemy kontynuować działalność portalu i liczymy na współpracę z wszystkimi środowiskami zarówno społecznymi jak i politycznymi w Koronowie - mówi prezes zarządu spółki Przemysław Bohonos.

W przyszłym tygodniu przedstawiony zostanie skład redakcji oraz określone zostaną główne cele. O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

Zmiany wokół portalu mają przynieść proces odnowienia informacyjnego w Koronowie oraz pobudzenie aktywności społecznej. 

Mieszkańcy Koronowa niezależnie od wyznawanych sympatii politycznych mają możliwość współtworzenia informacyjnego serwisu.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel. 667-634-920
E-mail: [email protected]

[ZT]4691[/ZT]

[ZT]4687[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%