Zamknij

Informacja administracyjna Koronowo.net.pl

15:23, 17.11.2019 | T.Z
Informacja administracyjna Koronowo.net.pl
REKLAMA

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie zauważalny jest brak aktualnych treści na portalu Koronowo.net.pl. Przepraszam za powstałą sytuację ale związana ona jest z brakiem osób, które chciałyby portal poprowadzić. Portal uruchomiony został w 2006 roku i od tamtego czasu działał z różną intensywnością. Od paru lat moja firma współdziała z Siecią Portali, w której na chwilę obecną znajduje się już 75 stron informacyjnych z całej Polski. Portal wygląda profesjonalnie i daje rożne możliwości odwiedzającym. Wraz z rosnącym zainteresowaniem wymaga on większego nakładu pracy przy wprowadzaniu aktualności i zarządzaniu portalem.

Firma Studio WWW jako priorytet swojej działalności stawia projektowanie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie. W związku z tym podjąłem decyzję o wyłączeniu niektórych działów, ponieważ brakuje mi osoby, która mogłaby portal profesjonalnie moderować.

Gdyby portal działał rok lub dwa to zdecydowałbym się na jego zamknięcie, jednakże z sentymentu nie chciałbym tego robić.

Zapraszam do kontaktu osoby, które są zainteresowane odkupieniem praw do portalu oraz domeny lub osoby chętne do współpracy jako redaktorzy.

Studio WWW
Tomasz Zieliński
606 85 26 87
[email protected]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%