Zamknij

Victoria Koronowo traci punkty w meczu z Falą Świekatowo. Za tydzień kolejny ważny pojedynek podpiecznych trenera Damiana Małkowskiego

09:18, 27.08.2018 Igor Nigmański Aktualizacja: 09:27, 27.08.2018
Skomentuj Pomimo gry w przewadze piłkarzom z Koronowa nie udało się wyrównać wyniku spotkania fot. IN Pomimo gry w przewadze piłkarzom z Koronowa nie udało się wyrównać wyniku spotkania fot. IN

Minimalnej porażki 0:1 doznali piłkarze koronowskiej Victorii w pojedynku o mistrzostwo A-klasy z Falą Świekatowo.

Już przed meczem wiadomo było, że spotkanie będzie pełne emocji. Powód? Obie drużyny mają liczyć się w walce o awans do ligi okręgowej. W pierwszych minutach spotkania to gospodarze mieli więcej okazji na strzelenie bramki. Dogodne sytuacje marnował m.in. Krystian Uczniak. Później to przyjezdni doszli do głosu, jednak i oni nie potrafili trafić do siatki. Pierwsza połowa zakończyła się zatem bezbramkowym wynikiem.

W drugiej połowie fantastycznym strzałem z zrzutu wolnego popisał się zawodnik Fali - Marcin Majer i to świekatowianie objęli prowadzenie. Warto zaznaczyć, że podopieczni trenera Przemysława Talarka (obecnie szkoleniowiec Fali, a w przeszłości Victorii) kończyli mecz w dziesiątkę po obejrzeniu przez jednego z zawodników czerwonej kartki za faul. Pomimo tego piłkarzom z Koronowa nie udało się wyrównać.

Po dwóch kolejkach niespodziewanym liderem rozgrywek jest Victoria Niemcz. Koronowski zespół jest na dziewiątej pozycji. W następnej kolejce drużyna uda się do Raciąża na mecz z tamtejszym Rawysem.