Zamknij
REKLAMA

Styczniowy kalendarz wydarzeń na obiektach MGOSiR

10:22, 05.01.2017 | MGOSiR Koronowo, J. Jasionowicz
REKLAMA
Skomentuj

Nowy, 2017 rok rozpoczyna się mocnym uderzeniem jeżeli chodzi o wydarzenia odbywające się na obiektach Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W tym okresie główną areną wszelkich zmagań z obszaru aktywności fizycznej jest hala sportowa. To w tym miejscu od 2010 roku rozgrywany jest cykl turniejów Koronowo Cup, którego pierwsze trzy odsłony zobaczymy już w styczniu. Najpierw /8.01/ do rywalizacji przystąpią trampkarze z roczników 2002-2003. Następnie swoje turnieje rozegrają kobiety /21.01/ oraz młodzicy /22.01/.

Styczeń będzie emocjonujący także dla uczestników Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, którzy na boisko wybiegną aż pieciokrotnie. Na koniec miesiąca będziemy znali już wiekszość rozstrzygnięć bieżącego sezonu.

Oczywiście, jak każdego roku to i tym razem w połowie miesiąca /15.01/ będą rozbrzmiewać rytmy XXV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Koronowie impreza ta odbędzie się "pod nową banderą" działaczy, którzy postawili sobie ambitne cele związane z tym charytatywnym przedsięwzięciem.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa  w w/w wydarzeniach, a także odwiedzania funkcjonującego przy hali sportowej lodowiska.

Wszystkie imprezy w naszym kalendarium CO GDZIE KIEDY?

(MGOSiR Koronowo, J. Jasionowicz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018