Zamknij

Akcesoria do basenu, których na pewno potrzebujesz

11.14, 24.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 11.14, 24.11.2022

Basen to świetny dodatek do każdego domu, ale co może sprawić, że relaks będzie jeszcze przyjemniejszy? Oczywiście akcesoria basenowe! Niezależnie od tego, czy chcesz się po prostu popluskać w wodzie, czy zapewnić dzieciom rozrywkę, czytaj dalej, aby znaleźć najlepsze akcesoria do basenu, których potrzebujesz, aby zagwarantować swojej rodzinie zabawę i bezpieczeństwo.

Siatka basenowa

Siatki to niezbędne akcesoria basenowe, zwłaszcza jeśli w pobliżu basenu znajdują się rośliny. Kwiaty i drzewa z Twojego ogrodu spowodują, że w Twoim basenie pojawią się płatki i liście, a w wietrzny dzień – jeszcze więcej zanieczyszczeń przedostających się do wody, jeśli nie masz odpowiedniego przykrycia. Nie wspominając już o małych robakach, które lądują w Twoim basenie i nie mogą (lub nie chcą) się wydostać. Będziesz potrzebował odpowiedniego sitka do usuwania zanieczyszczeń, aby móc cieszyć się wodą wolną od naturalnych zanieczyszczeń.

Pływający dozownik do chloru

Pływające dozowniki chloru, czasami nazywane pływakami lub podajnikami, występują w wielu formach, ale są używane do tych samych podstawowych celów: dodawania chloru do wody w basenie. Te urządzenia dozują ustaloną ilość chemikaliów do Twojego basenu przez cały okres jego użytkowania, niezależnie czy Twój basen jest kryty, czy stoi w ogrodzie. Pamiętaj, że dwie zmienne dostępne do kontrolowania stężenia chloru w dozowniku to:

  • liczba tabletek, które umieszczasz w urządzeniu;
  • stopień otwarcia lub zamknięcia przegród lub otworów wentylacyjnych.

Zapoznaj się z kierunkiem konkretnego modelu pływaka, aby uzyskać najdokładniejsze zalecenia dotyczące otwierania przegrody.

Szczotka podciśnieniowa

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas czyszczenia basenu we właściwy sposób jest zawsze szczotkowanie basenu, odczekanie, aż zanieczyszczenia opadną, a dopiero potem odkurzenie basenu. Czyszcząc w tej kolejności, Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się pięknym i czystym basenem w mgnieniu oka!

Jeśli lubisz spędzać czas w swoim basenie, zadbaj o to, aby służył Ci jak najdłużej. Dobierz odpowiednie dodatki, które pozwolą Ci zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo i żywotność.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%