Zamknij

Czym jest i jak może wpłynąć na moją sylwetkę pole dance?

08:17, 04.08.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:18, 04.08.2022

Pole dance, czyli taniec na rurze, to wyjątkowy taniec z elementami akrobatyki. Kurs pole dance udowodnia zainteresowanym, że może to być dyscyplina dla każdego. Pozwala podkreślić kobiecą sylwetkę, a skupiając się na wykonywaniu ćwiczeń dynamicznych i siłowych rozwiniesz górne partie ciała.

Jakie figury pole dance pozwolą mi zbudować mięśnie?

Takie zajęcia pozwalają rozluźnić spięte mięśnie i zwiększyć zakres ruchów, dzięki specjalnie opracowanym kursom stretchingu. Sprawdź, jakie pakiety w Twojej okolicy przygotowują instruktorzy, z myślą o osobach stawiających na wszechstronne budowanie sylwetki. Poznasz niepublikowane dotąd ćwiczenia i uzyskasz dostęp do materiałów na dedykowanych platformach, jeśli postanowisz podejść do swoich treningów z należytym zaangażowaniem.

Dzięki regularnym treningom tańca na rurze zbudujesz mięśnie ramion, bicepsy, triceps i przedramiona. Ze względu na to, że figury tańca na rurze nie skupiają się na jednej konkretnej partii mięśni, będziesz ćwiczyć całe ciało przy każdym wykonywanym ruchu lub przejściu. Oznacza to, że wykonujesz pełny trening, wykorzystując pracę mięśni całego ciała.

Czy na kursie wymagana jest określona odzież do pole dance?

Jeśli zamierzasz trenować pole dance przez dłuższy czas, warto, abyś zapoznała się z opracowaną przez profesjonalistów odzieżą do pole dance. Dzięki specjalnym ubraniom do wykonywania ćwiczeń na drążku poczujesz się bardziej pewna siebie i gotowa na nowe wyzwania. Oryginalne kroje doskonale eksponują kobiecą sylwetkę i zapewniają nieograniczony zakres ruchów, dlatego możesz czuć się bardziej komfortowo, niż w swoich dotąd ulubionych dresach do ćwiczeń.

Pamiętaj, że nie jest to profesja dla każdego i nie zaleca się wykonywania tego typu ćwiczeń bez nadzoru. Zapisz się na warsztaty pole dance prowadzone przez doświadczonego instruktora. To doskonała okazja, aby otrzymać dużo fachowej wiedzy, cenne wskazówki i indywidualną ocenę swoich możliwości.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%