Zamknij
REKLAMA

Teledysk Województwa Kujawsko - Pomorskiego: Sara Pach „Lubię Tu Być”

2018-06-25 11:45:35
REKLAMA

Producent: Piotr Szamocki
Reżyser: Mikołaj Walenczykowski
Operator: Mikołaj Wiśniewski

Prezentujemy taneczną opowieść o Województwie Kujawsko-Pomorskim. Znany Wam claim „Lubię tu być!” tym razem energetyzujemy scenami zlokalizowanymi w różnych zakątkach naszego regionu. To właśnie poszczególne, urokliwe miejsca sprawiają, że lubimy tu być tak bardzo, aż nasze ciała oddają się rytmom przeboju Sary Pach.

Umyślnie wychodzimy z największych miast w stronę pełnych pasji zakątków województwa. Wiemy, że piękno krajobrazu oraz kontakt z naturą to siła dla naszego ducha i sposób na zatrzymanie się w chwili. Sceny teledysku powstały w poniższych lokalizacjach:

Most kolejki wąskotorowej Koronowo
Miejski stadion Koronowo
Dworzec PKP Solec Kujawski
Stadion Sadki
Przedszkole Sadki (czerwony mur)
Pojezierze brodnickie - Ryte Błota
Włocławek - Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Staranne kadrowanie, delikatne zoom-y i filmowa koloryzacja to nawiązanie do klasyki lat 90-tych, które wracają do łask po obecnej erze szybkich cieć i dynamicznych montaży. Teledysk jest miły dla oka i łagodny w odbiorze. W domyśle lekkość obrazu i fantazyjne nawiązanie do starego „MTV” czyni z naszego Województwa markę o wyrafinowanym smaku, niecodzienną dla przeciętnego odbiorcy.
Reżyser zdecydował się na użycie formatu 4:3, również dlatego, że jest to odważne podążenie za trendami internetu, gdzie formaty zbliżone do kwadratu wyświetlają się lepiej na portalach społecznościowych typu Instagram czy Facebook.
Autor: Lubię Kujawsko-Pomorskie

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

Komentarze (2)

zdziwionyzdziwiony

2 8

Czy te występy na konstrukcji mostu małej kolejki, to zachęta dla samobójców? Kto poniesie odpowiedzialność jeżeli młodzież zacznie to powtarzać i dojdzie do wypadku? 19:10, 30.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wychowany w GrabinieWychowany w Grabinie

6 1

Słabo zna Pan Koronowiaków twierdząc, że ten filmik może młodzież do czegokolwiek zachęcić... Nie od dziś wiadomo, że dzisiejsza, wcześniejsza, a nawet współczesna naszym ojcom, dziadkom młodzież z okolicy - zaliczyła wszystkie przęsła - teledysk nic nie wniesie. To raczej Pańska wypowiedź jest bardziej sugestywna... I jeżeli ktokolwiek miałby ponosić taką odpowiedzialność to właśnie Pan - za te właśnie sugestie. Zdrowy psychicznie człowiek nie widzi tutaj zachęty do aktu samounicestwienia a raczej podziwiania piękna architektury i przyrody naszego regionu. 23:23, 30.06.2018


© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone