Zamknij

Elektryk/Elektromonter (nr 4197)

Nr oferty: StPr/21/4197Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Magazynowa 9, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prefabrykacja szaf sterowniczych, montaż tras kablowych na obiektach, okablowanie urządzeń wchodzących w skład budowanych linii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : brak przeciwskazań do pracy na wysokości, [Umiejętność 1] : umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, umiejętności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi, mile widziane prawo jazdy kat. B,
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: IGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Magazynowa 9, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aleksander Ubysz
        Numer telefonu: 798 813 807
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: IGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Magazynowa 9 86-010 Koronowo lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: [email protected] lub kontakt tel. 798-813-807 - p. Aleksander Ubysz
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Operator robota spawalniczego
        StPr/21/4722
        data rozpoczęcia pracy od 22.10.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Spawacz
        StPr/21/4721

        Ślusarz
        StPr/21/4720

        Śruciarz/piaskarz
        StPr/21/4719

        Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. ZAKŁAD KARNY W KORONOWIE Oferujemy: 1. Stałą pracę, na pełen etat. 2. Pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia. 3. Atrakcyjne wynagrodzenie. 4. Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego. 5. Awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy: 1. Wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny. 2. Wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny. 3. Ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby. 4. Wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia. 5. Raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie. 6. Nagrody uznaniowe. 7. Nagrody jubileuszowe. 8. Dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie. 9. Dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
        StPr/21/4462
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
        wynagrodzenie od od 3 703 PLN

        Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowy m lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. ZAKŁAD KARNY W KORONOWIE
        StPr/21/4464
        wynagrodzenie od od 3 956 PLN

        - kontakt z klientem; - obsługa i sprzedaż; - wystawianie FV; - pomoc przy rozkładaniu towaru; - sporządzanie zamówień. Staż odbywać się będzie w gminie: Koronowo.
        StPr/21/4418
        data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        Obsługa maszyn paletyzatorów
        StPr/21/4344
        data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        · programowanie sterowników PLC (głównie B&R), · tworzenie wizualizacji na panele operatorskie oraz systemy SCADA, · tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji obsługi, · uruchamianie systemów sterowania na obiektach, · serwisowanie wdrażanych systemów sterowania, · udział w szkoleniu personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów sterowania,
        StPr/21/4191
        data rozpoczęcia pracy od 22.09.2021
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Montaż urządzeń oraz instalacji dla linii galwanicznych, montaż wanien i zbiorników galwanicznych, prace instalacyjne, konserwacyjne, serwisowe.
        StPr/21/4192