Zamknij

Kierowca Kat C (nr 3490)

Nr oferty: StPr/19/3490Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Aleje Wolności 4, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem asenizacyjnym oraz śmieciarką
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
    • Kwalifikacja wstępna kierowców - przewóz rzeczy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koronowie Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Aleje Wolności 4, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Emilia Dawidowicz
      Numer telefonu: 52 586-04-04
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W KORONOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Aleje Wolności 4 86-010 Koronow
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      - praca na budowie, - prowadzenie dokumentacji budowy (w tym również sporządzanie dokumentacji powykonawczej), - sporządzanie rozliczeń na budowie (harmonogram, sprzedaże), - nadzór nad realizacją r
      StPr/19/3818
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta-osadzonego, - zamawiane towaru, - odbiór towaru, - wyliczanie cen ewidencyjnych, - przygotowanie gotówki dla inkasenta równoważny system czasu pracy R
      StPr/19/3595
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Kierowanie pojazdem asenizacyjnym oraz śmieciarką
      StPr/19/3490
      data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Wykonywanie prac fizycznych zleconych przez pracodawcę. Montowanie sieci wodno-kanalizacyjnych.
      StPr/19/3095
      data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Rozwożenie materiałów do klientów, uzupełnianie materiałów pomiędzy składami.
      StPr/19/3003