Zamknij

"Jedynka dla Niepodległej" w 100-lecie odzyskania niepodległości

09:28, 02.11.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Wydarzenie odbędzie się 9 listopada o godzinie 12:00 na Placu Zwycięstwa w Koronowie fot. pixabay

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie zapraszają mieszkańców na "Happening dla Niepodległej".

Wydarzenie odbędzie się 9 listopada o godzinie 12:00 na Placu Zwycięstwa w Koronowie.

(Igor Nigmański)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Mieszkaniec KoronowaMieszkaniec Koronowa

4 0

Wypada tylko podziękować i mieć nadzieje, że z nowym burmistrzem Panem Patrykiem Mikołajewskiem hucznie i godnie będziemy świętować. 14:17, 02.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PebPeb

0 1

Mieszkańu Koronowa, przyznaj że co niedzielę chodzisz do kościoła a gdybyś urodził się w Afganistanie, byłbyś pierwszy który ubrałby na siebie pas szahida. Racja?

Mam nadzieję, że nowy burmistrz:
- nie będzie sterowany przez byłego posła samoobrony
- nie będzie wplatać wiary katolickiej do tutejszego prawa i będzie tolerancyjny zarówno wobec wierzących jak i niewierzących
- to co obiecał, zrealizuje podczas obecnej kadencji. 14:27, 06.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mieszkaniec KoronowaMieszkaniec Koronowa

1 0Peb , a ty robisz zdjęcia, tych co chodzą do kościoła, a potem zaznaczasz twarze niektórych kółeczkami, tak jak było w stanie wojennym i nie tylko, że masz taką wiedzę czy chodzę do kościoła czy nie? Kiedyś znalazłem się na takich zdjęciach i miałem z tego powodu ja i moja rodzina poważne problemy. Czyżbyś teraz też chciał stygmatyzować tych, co chodzą do kościoła? Uważaj żeby ci łapa nie ścierpła zanim wszystkich zaznaczysz. Jak chcesz robić komuś zarzuty z tego powodu, że chodzi lub nie chodzi do kościoła to pokaż swoją twarz, a nie wstydliwie się ukrywasz jak byli ubecy i sbecy albo ich kapusie. Pomawianie kogoś o terroryzm jest poważnym przestępstwem, a dokonując tego wpisu pozostawiłeś w internecie trwały ślad. Poza tym jeżeli wspierasz opozycję do Pana Mikołajewskiego to wydajesz im jak najgorszą opinię, wskazując kto za nimi stoi :)
11:06, 07.11.2018


© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone