Zamknij
REKLAMA

Poprosił o wódkę i piwa. Nie chciał jednak za to zapłacić

11:58, 19.04.2019 | podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy
REKLAMA
Skomentuj
44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań fot. policja

Z poniesieniem kary do 5 lat pozbawienia wolności musi liczyć się mężczyzna, który wczoraj (18.04.2019) „robił zakupy" w sklepie w gminie Koronowo. Z początku zakupy przebiegające jak każde inne skończyły się zarzutami dotyczącymi kradzieży rozbójniczej.

Przychodzi klient do sklepu i zwraca się do ekspedientki: „Poproszę butelkę wódki, dwa piwa, colę". Jednak finał transakcji był inny od oczekiwanego. Kiedy ekspedientka podała towar i spakowała do reklamówki to usłyszała, że jest to kradzież i nie otrzyma za zapłaty. Nieuczciwy klient opuścił sklep, a zszokowana kobieta wybiegła za nim chcąc odzyskać skradziony towar. Wówczas mężczyzna ją poszarpał i podrapał, jednocześnie grożąc, że jej coś zrobi jeśli ta go nie puści. Kiedy reklamówka z zakupami się rozerwała, a butelki upadając na ziemię się zbiły, nieuczciwy klient uciekł.

Do zdarzenia wyglądającego jak z filmu doszło wczoraj (18.04.2019) około godz. 16:40 w jednym ze sklepów w gminie Koronowo. O zajściu zostali powiadomieni policjanci z komisariatu w Koronowie. Patrol natychmiast pojechał pod skazany adres. Uzyskując, od ekspedientki oraz świadków będących przed sklepem, rysopis sprawcy funkcjonariusze opatrolowali pobliski teren, by zatrzymać napastnika. Chwilę później okazało się, że mężczyzna ukrył się na polu przy drodze do sąsiedniej miejscowości.

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj (19.04.2019) prokurator zdecydował o postawieniu mu zarzutu dotyczącego kradzieży rozbójniczej jako czynu mniejszej wagi, co wiąże się z niższym wymiarem kary- do 5 lat pozbawienia wolności.

(podkom. Lidia Kowalska Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone