Zamknij
REKLAMA

Bydgoscy kryminalni zabezpieczyli kradzionego range rovera

20:09, 03.12.2018 | kom. Przemysław Słomski Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
W pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze znaleźli rozebrany w znacznym stopniu samochód marki Range Rover fot. policja

Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 39-latka podejrzanego o paserstwo. Policjanci zabezpieczyli szkielet od kradzionego w Anglii range rovera. Wyprodukowany w 2018 roku pojazd został w znacznym stopniu rozebrany na części. Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że na terenie powiatu bydgoskiego może znajdować się tzw. dziupla. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że znajduje się tam kradzione auto. Kryminalni wytypowali miejscowość i posesję.

W piątek (30.11.2018) przystąpili do realizacji i pojechali pod wytypowany adres. Na miejscu przeszukali posesję. W pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze znaleźli rozebrany w znacznym stopniu samochód marki Range Rover. Obok leżały wymontowane od niego części.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że pojazd ten został skradziony na terenie Wielkiej Brytanii, a jego wartość szacuje się na ponad 300 tysięcy złotych. Do sprawy został zatrzymany 39-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z Koronowa. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut paserstwa. W sobotę (01.12.2018) podejrzany został doprowadzony do prokuratury w Nakle nad Notecią. Oskarżyciel po przesłuchaniu 39-latka zastosował wobec niego dozór policyjny.

Teraz podejrzany będzie musiał „odwiedzać" bydgoski komisariat dwa razy w tygodniu.

(kom. Przemysław Słomski Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

GośćGość

0 0

Teren powiatu czy teren gminy Koronowo? 19:29, 11.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone