Zamknij

Nowe nieoznakowane BMW pojawiło się na drogach regionu

10:37, 30.10.2018 | kom. Przemysław Słomski
REKLAMA
Skomentuj
Samochód wyjechał już na bydgoskie drogi fot. policja

Nowy nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem trafił do bydgoskiej drogówki. To już drugie BMW dla bydgoskiego garnizonu. Samochód już wyjechał do służby by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w Bydgoszczy i powiecie.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy otrzymali drugie nieoznakowane BMW 330i xDrive. Sedan z napędem 4x4 wyposażony w benzynowy silnik 2.0 turbo wyjechał już na bydgoskie drogi.

Nowoczesne pojazdy pozwolą na skuteczną walkę z piratami drogowymi, ponieważ nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Auta zostały zakupione przez KGP w ramach programu „Bezpieczniej na drogach-nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji" finansowanego ze środków z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Przypomnijmy pierwsze auto o identycznych parametrach Bydgoszcz otrzymała w styczniu.

fot. policja

(kom. Przemysław Słomski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

OjOj

3 0

A ja przeczytałem nagłówek i byłem pewny że ktoś ukradł tablice? Pamiętacie Państwo te wcześniejsze wybory co skradziono tablice . 18:42, 02.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone