Zamknij

Na terenie gm. Koronowo poszukiwany ukrył się w... szafie

17:57, 20.09.2018 | Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę ponad 2 lat więzienia fot. policja

Szubińscy i nakielscy kryminalni zatrzymali 43-latka, który od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Od zeszłego roku za mężczyzną prowadzone były poszukiwania międzynarodowe. Kiedy policjanci zapukali pod ustalony adres poszukiwany ukrył się w szafie.

Komisariat Policji w Szubinie od pięciu lat poszukiwał 43-latka skazanego przez sąd na karę pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za mężczyzną wydano list gończy oraz wszczęto poszukiwania międzynarodowe.

Nad ustaleniem miejsca przebywania poszukiwanego pracowali kryminalni z Szubina. Sumienna praca funkcjonariusza prowadzącego sprawę poszukiwawczą pozwoliła ustalić, że 43-latek prawdopodobnie przebywa na terenie jednej z posesji w gminie Koronowo. Wczoraj (19.09.18) pod ustalony adres zapukali szubińscy i nakielscy kryminalni. Drzwi otworzyła kobieta, która powiedziała policjantom, że 43-latek nie przebywa w mieszkaniu. Jednak mundurowi nie dali się zbyć. Kiedy sprawdzali mieszkanie, usłyszeli szmery dochodzące z ustawionej w pokoju szafy. Po jej otwarciu już wszystko było jasne. Poszukiwany 43-latek właśnie w meblu znalazł kryjówkę licząc pewnie, że tam nie znajdą go policjanci.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę ponad 2 lat więzienia.

(Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

SebuśSebuś

0 0

Hhahaha a szafa chociaż duża była? 12:15, 24.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone