Zamknij
REKLAMA
00:00, 28.10.2021
Od samego początku wiedziałeś, że lokal, w którym prowadzisz swój Barber Shop, jest dla Ciebie o wiele za duży. Postawienie w rogu ogromnej skórzanej kanapy na niewiele się zdało. Szczególnie że coraz mniej klientów chce spędzać beztrosko czas w poczekalni salonu fryzjerskiego w Katowicach. Możesz jednak zaprosić kogoś do współpracy, kto nie tylko wypełni przestrzenną lukę, ale także wzbogaci Twój biznes.
09:49, 11.10.2021
Chcesz pracować jako doradca klienta? Twoim atutem na pewno będzie otwartość na potrzeby innych i odpowiednie wykształcenie. Zobacz, co jeszcze musisz umieć, aby być dobrym doradcą.
09:35, 24.09.2021
Pozyskiwanie nowych klientów, a co za tym idzie, zwiększenie zysków firmy, to z pewnością jedne z kluczowych aspektów działalności. Oczywiście jest to główna droga, aby firma mogła funkcjonować na rynku, jednak nie warto zapominać też o misji i wartościach przedsiębiorstwa. To one wyznaczają etykę pracy naszej firmy, prowadząc do sukcesu w imię ważnych dla niej zasad. Jak pozyskiwać klientów, aby nie zatracić się wyłącznie w poszukiwaniu kolejnych źródeł zysku? Akademia PR Commplace podpowiada!
00:00, 10.09.2021
Popularność ogrodzeń panelowych z każdym rokiem wzrasta. Dzieje się tak nie tylko ze względu na modę. Ludzie coraz częściej dostrzegają ich liczne zalety i ogromny potencjał. Okazuje się, że ogrodzenie panelowe w ogrodzie może pełnić rolę nie tylko płotu okalającego posesję, ale i pozwala na stworzenie zorganizowanej przestrzeni. Sprawdźcie, jak można zaaranżować ogród z pomocą panelowego płotu.
00:00, 02.08.2021
Języków obcych uczymy się już od dziecka. Obecnie na pierwsze zajęcia zapisuje się nawet 2-letnie maluchy. Nauka ta kontynuowana jest przez resztę życia i właściwie nigdy nie powinna ustawać. Coraz częściej spotkać można się również z tym, że uczymy się nie jednego, a kilku języków, co pozwala nam nazywać się poliglotami. Co jednak daje znajomość języków obcych? Czy faktycznie jest ona taka ważna? To najważniejsze zalety znajomości języków obcych.
00:00, 26.04.2021
Lodówka to sprzęt pojawiający się w każdym domu. W razie pożaru czy innego zdarzenia losowego może on ulec zniszczeniu. Kupno nowego egzemplarza to koszt kilku tysięcy złotych. Znacznie bardziej opłacalne okazuje się zatem nabycie ubezpieczenia. Jaka polisa sprawdzi się w przypadku lodówki?
00:00, 21.04.2021
Rodzina to dla większości Polaków największa wartość w życiu. Nic dziwnego, że każdy ze wszystkich sił stara się ją chronić. Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie bliskim bezpieczeństwa jest zakup ubezpieczenia na życie. Jednak dostępne oferty różnią się ceną, a także warunkami. Zastanawiasz się, jak wybrać korzystną polisę na życie i gdzie szukać tanich propozycji? Sprawdź!
10:30, 13.04.2021
Młode osoby coraz rzadziej decydują się mieszkać z rodziną, a coraz częściej kupują własne mieszkania. Zakup z reguły finansują za pomocą kredytu hipotecznego. Jakie mieszkania najczęściej kupują Polacy? Ile wynosi średni metraż i cena kupowanych lokali mieszkalnych z rynku pierwotnego i rynku wtórnego?
09:54, 12.04.2021
Planując budowę domu można natrafić na pojęcie związane z działką siedliskową. Jej cena jest zwykle bardzo atrakcyjna, więc nie ma się czemu dziwić, że wzbudza duże zainteresowanie. Czym właściwie jest tego typu działka i jakie szanse są na zbudowanie domu na tego typu gruncie?
08:20, 12.04.2021
Pojawienie się na świecie dziecka wiele zmienia w życiu człowieka - właściwie trzeba przeorganizować i przewartościować całe życie i wziąć odpowiedzialność za nowe życie. To wiele zmienia, w końcu trzeba wziąć odpowiedzialność za nowe, bezbronne życie. Dziecko zależy od rodziców, nie poradzi sobie samo. Nasiąka też wiedzą i wartościami, które rodzice mu przekazują. Dlatego tak ważne jest to, by dbać o prawidłowy rozwój dziecka już od najmłodszych lat i pierwszych chwil życia. Warto też pamiętać, że dziecko w każdym wieku ma inne potrzeby rozwoju i trzeba mu je zapewnić, by mogło być zdrowe, szczęśliwe i osiągnąć szczyt swoich możliwości. Zadbane dzieci, których rodzice dbają o ich edukację, ale też pozostawiają czas niezbędny na tak bardzo konieczną zabawę, mają o wiele większą szansę na to, że osiągną sukces. A rolą rodziców jest zrobienie wszystkiego, by pomóc dziecku ten sukces w życiu osiągnąć.
08:07, 07.04.2021
Zbliża się rocznica ślubu, czy inna data z którą chcielibyśmy wiązać romantyczny wypad we dwoje, a my nie wiemy, gdzie się wybrać. Kompletnie nic nie przychodzi nam do głowy. Może pojedźmy w miejsce, które łączy w sobie szczyptę romantyzmu, komfort, jak i pozwala na skorzystanie ze świeżego powietrza oraz romantycznego SPA. To miejsce to hotel dla zakochanych - Zamek Gniew.
12:43, 26.03.2021
Dbanie o swój wygląd ma wiele wymiarów i czynników Wiąże się to zarówno z korzystaniem z odpowiednich kosmetyków, jak i wizyt u kosmetyczki, wizażystki czy fryzjera. Codzienna pielęgnacja jest dla nas bardzo istotnia - dzięki temu nie tylko jesteśmy zdrowsi, lepiej wyglądamy, ale przede wszystkim podobamy się samym sobie.  Wydaje ci się, że robisz już wszystko, co możliwe, a wciąż nie jesteś zadowolony z efektu i zaczyna brakować ci pomysłów? W tym krótkim poradniku przyjrzymy się różnym możliwościom upiększania, jakie obecnie oferują zarówno firmy, jak i wyszkoleni specjaliści.
00:00, 24.03.2021
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest w Polsce obowiązkowe dla każdego zarejestrowanego pojazdu. Standardową polisę wykupuje się na 12 miesięcy bez względu na to czy auto stoi na posesji, czy jest regularnie użytkowane. Istnieją jednak odstępstwa od tej reguły, gdyż w określonych przypadkach można skorzystać z krótkoterminowego OC komisowego. Na czym to polega i kto może kupić taką polisę? Wyjaśniamy!
10:23, 10.02.2021
Reklama jest niezbędnym elementem jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność i przychody swojej firmy. Istnieje wiele możliwości promowania przedsiębiorstwa, a najskuteczniejszym kanałem komunikacji jest Internet. Firma, która chce konkurować z przedsiębiorcami w branży musi posiadać profesjonalną stronę internetową. Jest to niezwykle istotne, dlatego, że witryna stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Nie bez powodu korporacje wydają znaczne sumy pieniędzy na loga i strony. Najlepiej jest poprosić o pomoc programistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych stron www. Muszą to być osoby znające najnowsze trendy i stosujące zasady modnego obecnie flat designu. Drugim istotnym elementem w promocji firmy są konta na portalach społecznościowych. Standardem stało się posiadanie fan page’a na Facebooku i Instagramie. Takie konto jest szansą na kontakt z potencjalnymi odbiorcami oferty oraz prezentacją codziennej pracy przedsiębiorstwa. Internetowe narzędzia promocyjne nie są jednak jedynym sposobem na rozpowszechnianie wizerunku firmy. Warto pamiętać także o tradycyjnych gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki firmowe, torby bawełniane na zakupy bluzy czy czapki.
00:00, 10.02.2021
Posiadanie pierwszorzędnej klasy produktów w konkurencyjnych cenach wbrew pozorom nie stanowi dzisiaj gwarancji sukcesu sprzedażowego. Na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta wpływa bowiem zdecydowanie więcej czynników. Razem ze specjalistami z Agencji AFTERWEB postaramy się przybliżyć Ci rolę pozycjonowania stron internetowych w procesie skutecznej sprzedaży produktów bądź usług. Gotowi? To lektura obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy!