Zamknij
REKLAMA

Policja z nowym radiowozem. Będzie służył na terenie gm. Dobrcz

09:15, 29.12.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Komisariat Policji w Koronowie wzbogacił się o nowy radiowóz. Zakup został współfinansowany przez lokalny samorząd Gminy Dobrcz i tam też będzie służył.

Uroczyste przekazanie odbyło się 28 grudnia. Wójt gminy Dobrcz Andrzej Berdych przekazał na ręce dzielnicowych (mł. asp. Janusz Wojtczak i mł. asp. Sebastian Lewandowski) kluczyki i dokumenty do nowego auta. Radiowóz marki Opel Astra będzie służył policjantom z gminy Dobrcz w trakcie służb i umożliwiał szybkie i łatwe dotarcie do mieszkańców.

- Przekazanie odbyło się w obecności I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy mł. insp. Przemysława Mielczarka, Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Koronowie podinsp. Ryszarda Kurczewskiego oraz Przewodniczącej Rady Gminy Dobrcz Pani Moniki Kuberskiej - informuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. - Nowy radiowóz będzie służył policjantom dzielnicowym do pełnienia służb na terenie całej gminy. Będzie umożliwiał szybkie i sprawne dotarcie do mieszkańców w sprawach przez nich zgłaszanych - dodaje.

Przypomnijmy, że Komisariat Policji w Koronowie obejmuje swym działaniem rejon miasta i gminy Koronowo oraz gminy Dobrcz i Sicienko.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Pani Katarzyny Orlikowskiej - Maliszewskiej UG w Dobrczu.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

DobrczDobrcz

0 0

Ooo dzielnicowy z Sicienka będzie jeździł radiowozem dla Dobrcza hehe. Brawo autor ;) 16:13, 29.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone