Zamknij
REKLAMA

O cyberprzestępczości w koronowskim liceum

13:30, 05.02.2019 | sierż. szt. Sandra Mindak/ KP Koronowo
REKLAMA
Skomentuj
Wielkim zainteresowaniem, cieszyła się też możliwość sprawdzenia swojego adresu e-mail czy nie został użyty przez osoby niepowołane fot. policja

Policjantka z Koronowa, zajmująca się profilaktyką nieletnich, zorganizowała spotkanie z młodzieżą na temat cyberprzestępczości- zjawiska, z którym na co dzień mogą zetknąć się młodzi ludzie.

Sierż. szt. Sandra Mindak z komisariatu w Koronowie zorganizowała, wspólnie z zaprzyjaźnionymi funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy, warsztaty dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zagrożeń płynących z jego nadużywania.

Uczniowie trzech klas licealnych Ia, IIa, i IIIa , z uwagą wsłuchiwali się w interesujące prelekcje policjantów. Prezentacja pokazująca zagrożenia oraz możliwości obrony przed cyberprzestępcami okazała się strzałem w dziesiątkę. Młodzież zadawała mnóstwo pytań, chętnie też korzystała z rad, jakich udzielali im policjanci. Wielkim zainteresowaniem, cieszyła się też możliwość sprawdzenia swojego adresu e-mail czy nie został użyty przez osoby niepowołane.

(sierż. szt. Sandra Mindak/ KP Koronowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone