Zamknij

Twórcy hitu "Wieśka Tico" wystąpią w Koronowie!

10:53, 21.01.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj

Koronowscy miłośnicy dobrego humoru mogą mieć powody do zadowolenia. W ostatnim czasie nasze miasto odwiedził kabaret Paranienormalni, przed nami występ słynnej Neo-Nówki, a na dokładkę 25 lutego do Centrum Kultury Synagoga przyjedzie Kabaret Czwarta Fala.

- Kabaret Czwarta Fala - Jesień 2009. Kielce. 3 kumpli postanawia założyć kabaret Czwarta Fala. Od tej pory nic nie jest takie jak dawniej. Setki występów, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki tysięcy zadowolonych widzów. Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. To młodość, energia i optymizm jakich dawno nie widziano. To wyraziste postaci, niesamowite pomysły , doskonały warsztat. To ci, wobec których nikt nie pozostaje obojętny…to Kabaret Czwarta Fala - czytamy na stronie internetowej kabaretu.

Kabaret dał się poznać przede wszystkim jako twórcy parodii znanych hitów radiowych. W ich repertuarze znajdziemy m.in. "Mój passat robi we wsi szum" i "Wieśka Tico".

Czwarta Fala wystąpi w Koronowie 25 lutego o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Synagoga. Bilety w cenie 10 zł (15 zł w dzień występu) od 22.01.2018 dostępne w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury (ul. Szosa Kotomierska 3), biurze Centrum Kultury "Synagoga" (ul. Sienkiewicza 4) oraz w internecie www.biletyna.pl

(Igor Nigmański)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone