Zamknij

Kabaret Neo-Nówka z premierowym programem w Koronowie!

11:48, 11.01.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Kabaret Neo-Nówka wraz z Agencją Artystyczną Joanna serdecznie zapraszają na swój premierowy program. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego o godzinie 16:00 w koronowskiej hali MGOSiR przy ulicy Wąskotorowej 4.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu". Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania programu to około 120 minut.

Cena biletu to: 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł VIP. Indywidualnie bilety można nabyć w Sekretariacie MGOSiR (pokój nr 4) ul. Wąskotorowa 4 lub na stronie www.biletowakasa.pl Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel.: 41 361-80-47 /pn.-pt. 8:00-16:00.Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres. Ilość miejsc jest ograniczona.

(Redakcja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

IzabelaK78IzabelaK78

0 0

Tych trzech chłopów mistrza ma, brzuch od śmiechu pęka w szwach. Nic lepszego się tak nie ułoży, jak, gdy Neo-Nówka wystąpi w Koronowie, na Hali, przy Wąskotorowej. Wszyscy wyjdą zadowoleni...i tylko czekać do następnej zimy, a może już jesieni, by znowu z uśmiechem na twarzy i radością w sercu szczerzyć zęby w pełnym uśmiechu
???? 10:29, 15.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

0 0

w końcu w Koronowie można pójść na dobry kabaret albo koncert nareszcie 18:18, 27.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone