Zamknij

Polonez Cup 2019 za nami. Turniej stał na wysokim poziomie

10:39, 17.07.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Na fotografii finaliści, sponsorzy oraz organizatorzy zawodów fot. Krzysztof Różański Photography

Jak co roku na plaży w Pieczyskach panowie walczyli o zwycięstwo w Turnieju Siatkówki Plażowej POLONEZ CUP 2019. Była to już 11 edycja tych zawodów.

Tradycyjnie dopisała piękna pogoda i świetna zabawa. Turniej otworzył dyrektor MGOSiR w Koronowie – pan Maciej Makowski razem z panią prezes KS Spartakus Agnieszką Liegmann i v-ce prezesem klubu Adrianem Bylickim. W turnieju wzięło udział 16 par z województwa kujawsko-pomorskiego, które to grały o nagrody finansowe i rzeczowe, ufundowane przez sponsorów tejże imprezy. Rywalizacja toczyła się systemem brazylijskim, czyli każdy zespół walczył do dwóch przegranych meczów. Do rundy ćwierćfinałowej panowie walczyli po jednym secie do 21 punktów, a dalej już do dwóch zwycięskich setów. 

Cały turniej stał na wysokim poziomie, od samego początku można było zauważyć kilka wyróżniających się par, które zachwycały swoją gra spacerujących przechodniów i kibiców tego widowiska. Po całym dniu ciężkiej walki do finału o III miejsce dotarły pary Suchomski/Rudnik oraz Skowroński/Gajewski. Okazało się, że więcej sił na ostatni mecz zostawili w swoich nogach Skowroński/Gajewski i to oni zgarnęli nagrodę za III miejsce. W meczu o I miejsce spotkali się zeszłoroczni finaliści Bobrowski/Wołoszuk i para Kołtuński/Pietrykowski, ale w tym roku zamienili się miejscami na podium i to Kacper Bobrowski oraz Tomasz Wołoszuk zostali zwycięzcami tegorocznej edycji. Nagrody i puchary dla zwycięzców wręczyli v-ce Burmistrz Koronowa pan Piotr Kazimierski, prezes klubu Agnieszka Liegmann, pan Łukasz Kalinowski – sponsor tytularny turnieju i właściciel OW Polonez, przedstawicielka BS Koronowo pani Małgorzata Litewka i dyrektor MGOSiR w Koronowie pan Maciej Makowski.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorom imprezy, którzy ufundowali nagrody rzeczowe i finansowe dla uczestników, tj. Salon Meblowy VESTA w Koronowie,  Bank Spółdzielczy Koronowo, firma AKOMP, firma CEO pana Jerzego Jasionowicza, Biuro Rachunkowe pani Jolanty Wałdoch, „Bar u Kuby” pana Jakuba Bąka w Pieczyskach, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koronowie. Organizatorami imprezy byli KS Spartakus Koronowo przy wsparciu z dotacji Gminy Koronowo oraz MGOSiR w Koronowie. 

Obszerna fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na profilu Krzysztof Różański Photography.

Informacja: Klub Sportowy Spartakus Koronowo

Zdjęcia: Krzysztof Różański Photography

REKLAMA
(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone