Grad goli w Koronowie. Victoria pewnie pokonała GLKS Osielsko

17:18, 13.05.2019 | Redakcja
Skomentuj
Teraz przed piłkarzami Victorii pojedynek z liderem Krajną Sępólno Krajeńskie fot. redakcja

Po pierwszej połowie chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku. W sobotnim spotkaniu o mistrzostwo A-klasy, piłkarze Victorii Koronowo pokonali na własnym stadionie GLKS Osielsko 6:0.

Przez pierwsze 45 minut na boisku niewiele się działo. Walka toczyła się przede wszystkim w środku pola, a żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Na początku drugiej połowy to Victoria ruszyła do ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wynik spotkania otworzył Patryk Zieliński. Kilkanaście minut później ten sam piłkarz ponownie trafił do siatki rywali. Na 3:0 podwyższył jego brat bliźniak - Aleksander. Ładnym strzałem popisał się także obrońca Victorii Adrian Bielawski, dzięki czemu piłkarze z Koronowa wygrywali już 4:0. To jednak nie koniec. Swoje premierowe gole dla Victorii zdobyli także Oleksandr Ovsiak oraz Patryk Modrzejewski. Kibice cieszyli się nie tylko z 3 punktów, ale też z efektownego wyniku 6:0.

W ligowej tabeli Victoria jest na szóstej pozycji. Liderem jest Krajna Sępólno Krajeńskie i to z tą drużyną przyjdzie się mierzyć podopiecznym trenera Damiana Małkowskiego w następnej kolejce. Mecz w Sępólnie Krajeńskim 18 maja o godzinie 16:00.