Zamknij

Victoria Koronowo - Wda II/Tor Świecie 1:4 [ZDJĘCIA] Mecz rozstrzygnął się w ostanich minutach

10:52, 22.04.2019 Redakcja Aktualizacja: 11:08, 22.04.2019
Skomentuj W ligowej tabeli Victoria utrzymała siódmą pozycję fot. redakcja W ligowej tabeli Victoria utrzymała siódmą pozycję fot. redakcja

Emocjonujący przebieg miało sobotnie spotkanie o mistrzostwo A-klasy pomiędzy Victorią Koronowo a Wdą II/Tor Świecie. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach.

Od samego początku pojedynek był bardzo wyrównany. Victoria mogła objąć jako pierwsza prowadzenie, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Jakub Kulpa. W 62 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę na 0:1 dla Wdy zdobył Wojciech Ernest. Goście mieli okazję do podwyższenia wyniku, jednak koronowski zespół od straty kolejnej bramki uratowała poprzeczka. Przyjezdni kontrolowali wynik spotkania do 86 minuty. Wtedy to też zawodnik Victorii Paweł Dec uruchomił podaniem Patryka Zielińskiego, który w pojedynku sam na sam pokonał bramkarza Wdy. Radość gospodarzy nie trwała długo. Już minutę później po strzale z dystansu golkiper Victorii Bartosz Graczyk musiał wyciągać piłkę z siatki. W doliczonym czasie gry padły kolejne dwie bramki dla Wdy autorstwa Michała Sobczaka oraz Dawida Warchoła i ostatecznie Wda wygrała to spotkanie 1:4.

Skład Victorii Koronowo: Bartosz Graczyk, Jakub Kulpa, Adrian Bielawski, Paweł Górzyński, Jakub Mizdalski, Maciej Górzyński, Damian Stasikowski, Mateusz Chrzanowski, Patryk Zieliński, Aleksander Zieliński, Oleksandr Ovsiak. Dodatkowo w drugiej połowie na boisku pojawili się Paweł Dec, Przemysław Dec, Piotr Miś, Szymon Łagoda. W kadrze meczowej znaleźli się także: Maciej Falkowski, Krystian Koziełek

W ligowej tabeli Victoria utrzymała siódmą pozycję. Liderem cały czas jest Krajna Sępólno Krajeńskie. W następnym meczu podopieczni trenera Damiana Małkowskiego zagrają na wyjeździe ze Startem Warlubie.