Zamknij
REKLAMA

W Koronowie rywalizowano o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego

13:49, 15.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj
Zawody odbywały się na trzech boiskach jednocześnie fot. redakcja

12 drużyn przystąpiło do siatkarskiego turnieju o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Koronowie. Zmagania odbyły się w ubiegłą sobotą w koronowskiej hali MGOSiR.

Na parkiecie zaprezentowały się zespoły: Sąsiadów, Spartakusa, Poloneza, Sołectwa Bytkowice, Bobika, Hi-Tec, Urzędu Miejskiego, LZS Tuchola, Zakładu Karnego, Nadleśnictwa, Wtelna oraz Chojnic. Drużyny podzielone zostały na trzy grupy - grano systemem każdy z każdym. Awans do fazy finałowej uzyskały najlepsze zespoły z grup oraz zespól z najlepszym bilansem punktowym. Sztuka ta udała się: Zakładowi Karnemu w Koronowie (grupa A), Spartakusowi Koronowo (grupa B), LZS Tuchola (grupa C), Hi-Tec Koronowo (najlepszy bilans). W meczu o trzecie miejsce Spartakus pokonał Hi-Tec 2:0 (25:21; 25:22). W wielkim finale spotkały się drużyny Zakładu Karnego oraz LZS Tuchola. Lepsi okazali się ci drudzy, którzy pokonali gospodarzy 1:2 (35:33, 17:25, 16:18). Nagrody uczestnikom wręczył zastępca Dyrektora Zakładu Karnego w Koronowie kpt. Dariusz Witkowski.

Organizatorzy za pomocą naszej strony chcieliby podziękować sędziom turnieju (Katarzyna Mieszkowska, Ryszard Nowakowski) za sprawne przeprowadzenie zawodów, pomocnikom przy stolikach sędziowskich, obsłudze bufetu oraz sponsorom: Mazowieckiej Instytucji Gospodarki Budżetowej Mazovia, Piekarni Grochola, Polo-marketowi w Koronowie, Wiesławowi Gancarkowi - GS Koronowo, Cukierni Nitka, Zakładowi Cukierniczemu Władysław Zmudziejewski. Podziękowania należą się także burmistrzowi Koronowa Patrykowi Mikołajewskiemu i dyrektorowi MGOSiR w Koronowie Maciejowi Makowskiemu za przygotowanie obiektu do turnieju oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ZkZk

0 0

Patalachy 06:50, 16.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone