Zamknij

I Roller Cup Koronowo również dla dzieci. Trwają zapisy

09:09, 15.03.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

To nowość w kalendarzu imprez sportowych organizowanych na terenie gminy Koronowo. Przy okazji IX Biegu Ulicznego im. Braci Mikrutów, odbędzie się I Roller Cup Koronowo, czyli zawody we wrotkarstwie.

Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia. W zmaganiach na dystansie 6 km wystartuje 60 zawodników. Zainteresowanie jest duże, bo pula miejsc wyczerpała się po zaledwie trzech dniach. Są za to wolne miejsca w zawodach dla dzieci. Młodzi sportowcy będą rywalizować na dystansach 100, 300 i 500 metrów (w zależności od kategorii wiekowej).

- Każdy uczestnik za udział otrzymuje piękny medal, na zwycięzców czekają puchary! Dystanse w poszczególnych kategoriach wiekowych od 100 do 500m. W czasie trwania zawodów atrakcje w postaci darmowej waty cukrowej oraz dmuchanej zjeżdżalni - informuje nas Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo.

Dla zgłodniałych nie zabraknie też food trucków. Zapisy prowadzone są tutaj.

Jednocześnie trwają zapisy do IX Biegu Ulicznego im. Braci Mikrut. Tradycyjnie odbędą się biegi dla dzieci oraz bieg główny na dystansie 10 km. Regulamin oraz zapisy dostępne są tutaj.

(Redakcja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone