Zamknij

Mistrz Polski z Koronowa zbiera na nowy wózek, dzięki któremu będzie mógł się lepiej poruszać

16:42, 04.12.2018 Redakcja Aktualizacja: 16:54, 04.12.2018
Skomentuj W tym roku 38-latek osiągnął także spory sukces podczas Mistrzostw Europy, gdzie zajął szóstą pozycję fot. udostępnione W tym roku 38-latek osiągnął także spory sukces podczas Mistrzostw Europy, gdzie zajął szóstą pozycję fot. udostępnione

Na najważniejszych zawodach w Polsce jako mieszkaniec Koronowa zdobył wiele medali. Marcin Spychalski - bo o nim mowa - zbiera na nowy wózek inwalidzki, dzięki któremu będzie mógł się lepiej poruszać.

Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w Podnoszeniu Ciężarów - to na tych zawodach Marcin Spychalski zdobył trzykrotnie złoty medal w kategorii do 72 kg. Oprócz tego może pochwalić się czterema srebrnymi krążkami oraz dwoma brązowymi. W tym roku 38-latek osiągnął także spory sukces podczas Mistrzostw Europy, gdzie zajął szóstą pozycję.

Marcin Spychalski prosi w miarę możliwości o wsparcie w zbiórce pieniędzy na nowy wózek inwalidzki, który pozwoli mu się lepiej poruszać. Nowy, lekki i wytrzymały wózek aktywny to koszt 15 000 zł. Zbiórka prowadzona jest tutaj.