Zamknij

U2 Bytów zapisało się w historii turnieju Koronowo Cup

11:32, 20.02.2017 Jerzy Jasionowicz MGOSiR Koronowo
Skomentuj

Kiedy po ubiegłorocznym turnieju orlików pisaliśmy o zespole U2 Bytów, jako ponownym zwycięzcy ani przez moment nie przemknęła nam myśl o tym, że kolejna edycja ponownie należeć będzie do tego zespołu. Tak właśnie się stało podczas turnieju rocznika 2006.

Mimo, że podczas fazy grupowej przydarzyła się porażka z drużyną Jedynki Pelplin, to w części finałowej zespół z Bytowa nie miał sobie równych i zwyciężył wszystkie spotkania. Dzięki temu zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej imprezy. Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikacje pierwszego Turnieju Orlików Koronowo Cup 2017’:

Kolejarz Chojnice

Szczegółową relację z meczów i fotogalerię z turnieju można zobaczyć na oficjalnej stronie turnieju http://www.koronowocup.pl. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i medale przez MGOSiR Koronowo, a także nagrody rzeczowe sfinansowane przez Bank Spółdzielczy w Koronowie, a także Ośrodek Wypoczynkowy Polonez w Pieczyskach. Najlepszym strzelcem imprezy został Igor Szyszko z U2 Bytów /7 bramek/, a bramkarzem Kacper Nowak z Victorii Koronowo. Obaj otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe, które wręczył im zastępca Burmistrza Koronowa.

Organizatorem cyklu turniejów Koronowo Cup 2017’ jest MGOSiR Koronowo przy wsparciu Gminy Koronowo. Patronat honorowy nad rozgrywkami sprawowali Burmistrz Koronowa Stanisław Gliszczyński, Starosta Bydgoski Wojciech Porzych, Prezes K-PZPN Bydgoszcz Eugeniusz Nowak. Obsługę medialną prowadziły: TVP Bydgoszcz, Express Bydgoski.