Zamknij
REKLAMA

Czarna seria zaginięć w Toruniu? Co łączy te sprawy?

13:00, 25.09.2018 | Materiał Partnera

Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej? 

Przede wszystkim obejrzyjcie film, który opowiada o zaginięciu Remigiusza Baczyńskiego. Jego niewyjaśniona historia jest bardzo podobna do dwóch innych spraw z Torunia. Czy to czarna seria zaginięć młodych osób w Toruniu? Czy raczej może nieszczęśliwy zbieg okoliczności? Co łączy te sprawy? Więcej o tym możesz przeczytać TUTAJ

Ciekawe są również komentarze widzów. Może śledczy powinni zapoznać się z nimi? Może będzie to przełomowy moment w śledztwie. Podobno ludziom zdarza się znikać bez śladu. Wielu sądzi, że istnieje coś takiego jak zbrodnia doskonała. W policyjnych statystykach zaginięć kryje się mroczny sekret - "ciemna liczba zabójstw". 

Może sprawą Remka i pozostałych osób powinni zająć się kryminalni z tzw. "Archiwum X" - pierwszej w Polsce jednostki, która rozwiązuje po latach niewyjaśnione sprawy kryminalne. Udowadnia, że nic, a zwłaszcza ludzie, nie ginie bez śladu. Że sprawiedliwość w końcu dopadnie każdego mordercę. 

Czy kiedykolwiek uda się wyjaśnić serię tajemniczych zaginięć z Torunia? Więcej TUTAJ

(Materiał Partnera)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone