Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:32, 05.09.2018
Po wynalezieniu pojazdów należało jeszcze wynaleźć odpowiedni rozrusznik. Możesz wyobrazić sobie, jak poza samą jazdą gorączkowe było odpalenie samochodu. W dzisiejszych czasach istnieją różnorodne i nowoczesne technologie, które pomagają w zrewolucjonizowaniu przemysłu motoryzacyjnego. Przy pomocy wciśnięcia przycisku lub przekręcenia kluczyka samochód zostaje zgaszony. Wewnątrz pojazdów znajdują się moździerze, które ulegają samoczynnemu odpaleniu, przez co nie ma sensu na przedostawanie się do silnika w celu skonstruowania układu rozruchowego. Dayco znajduje się w przemyśle samochodowych części zamiennych wystarczająco długo, aby znajdować się wśród wiodących firm cieszących się najlepszą jakością. Nie chcesz przecież zrobić krok w tył do czasów przeszłych oraz psujących się rozruszników. Jest to już czas przeszłość.
15:47, 31.08.2018
Od 6 do 8 września w Salonie Optycznym Oczko (Koronowo, Plac Zwycięstwa 15) odbywać będą się dni otwarte w ramach akcji promocyjnej „Wracamy do szkoły w nowych okularach”.
3
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
3
00:00, 07.08.2018
Jak połączyć salon z tarasem? W jaki sposób sprawić, aby te dwie przestrzenie się uzupełniały? Jak zaprojektować taras i salon? Na wszystkie pytania odpowiadamy w artykule.
12:55, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
11:07, 19.07.2018
Na pracę za granicą decyduje się coraz więcej Polaków. Wielu z nich emigruje zarobkowo, by wesprzeć swoje rodziny w kraju. Polacy pracujący za granicą szukają najlepszego sposobu, by przesłać pieniądze do Polski w jak najszybszy i jednoczenie najtańszy sposób – w końcu chodzi o ich ciężko zarobione pieniądze. Spośród wielu możliwości, jedna wydaje się najbardziej odpowiadać ich zapotrzebowaniu. Sprawdźcie, jak wysyłać pieniądze z zagranicy do Polski!
14:37, 06.07.2018
Męską odzież w sklepie można promować dokładnie tak samo jak pozostałe kolekcje. Warto pamiętać jednak o zasadach, które pozwolą nam skutecznie wyeksponować ubrania dla mężczyzn.
08:50, 06.06.2018
Dodatki do żywności są bardzo znaczącym elementem w produktach spożywczych. Występują bardzo często, przez co ważne jest aby dystrybutor dodatków był sprawdzony i cechował się profesjonalizmem ich komponowania i wytwarzania.
REKLAMA
14:06, 30.05.2018
Prace wykończeniowe należą do jednych z najtrudniejszych. Wynika to głównie z faktu, że bardzo często są one ostatnimi, które robimy podczas remontu i po prostu nie mamy na nie już siły. Poznaj rodzaje profili wykończeniowych PCV i przekonaj się jak łatwe są w późniejszym użytkowaniu.
11:00, 21.05.2018
W sytuacjach podbramkowych trzeba podejmować szybkie, ale i trudne decyzje. Szczególnie gdy dotyczą finansów, trzeba zachować zimną głowę. Powiesz, że łatwo mówić, trudno zrobić. Otóż nic bardziej mylnego! Wbrew pozorom bezpieczna i korzystna pożyczka na niewielką kwotę jest jak najbardziej możliwa i dostępna na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skorzystać z Internetu i jego zasobów.
10:08, 10.05.2018
Tradycyjnie kredyt kojarzymy zwykle z wizytą w oddziale banku, złożeniem całej masy dokumentów oraz żmudnym i długotrwałym procesem. Tymczasem tak wcale nie musi być. Obecnie można bowiem ubiegać się o kredyt gotówkowy przez internet, co wcześniej było właściwe jedynie dla pożyczek udzielanych przez liczne instytucje pozabankowe. Co prawda, nie wszystkie banki jeszcze mają w swojej ofercie taki produkt dostępny na uproszczonych zasadach, lecz wiele placówek idzie z duchem czasu. Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem takiego kredytu, koniecznie sprawdź oferty zamieszczone w porównywarce internetowej Ekredyt24.com.pl. Mnogość przedstawionych tam propozycji jest gwarancją, że każdy znajdzie coś dla siebie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy znaleźli się w finansowym dołku i chcą jak najszybciej wyjść z opresji.
14:50, 28.02.2018
Rozliczenie PIT 2018 stanowi obowiązek ustawowy każdego podatnika, niezależnie od źródeł jego dochodu. Czasu na wypełnienie deklaracji podatkowej za ubiegły rok pozostało już coraz mniej. Nie warto zwlekać i wypełniać potem w pośpiechu PIT-u na ostatni moment. Zdecydowanie lepiej zrobić to na spokojnie teraz.
10:27, 22.01.2018
Piła łańcuchowa nie jest tylko gadżetem, służącym budowaniu nastroju grozy w amerykańskich horrorach słabej jakości. Nie stanowi również atrybutu na stałe przynależnego wąsatemu drwalowi, który ma ramiona jak wysięgnik bardzo, bardzo ciężkiej koparki. Gdy posiadasz dom z ogrodem, sadem oraz dojazdem otoczonymi szpalerem drzew, pewne modele pił łańcuchowych dostępnych w sklepie, zostały stworzone specjalnie dla Ciebie.
© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone