Zamknij
REKLAMA

Ostatnie dni funkcjonowania promu Koronowo

11:07, 05.10.2018 | Igor Nigmański
REKLAMA
Skomentuj
Prom łączy ze sobą dwa powiaty oraz jest sporą atrakcją turystyczną fot. IN

Kończy się sezon turystyczny nad Zalewem Koronowskim. Oznacza to, że kursować przestanie prom w ciągu drogi powiatowej Cekcyn-Lubiewo-Cierplewo-Sokole Kuźnica.

Korzystać z przeprawy będzie można jeszcze tylko przez weekend tj. 5-6-7 października w godzinach 10-18. Lokalne władze samorządowe podpisały porozumienie o wspólnym utrzymaniu tego środka transportu również w przyszłym roku. Liderem inicjatywy jest Powiat Bydgoski, a partnerami Powiat Tucholski, Gmina Koronowo oraz Gmina Lubiewo. Prom łączy ze sobą dwa powiaty oraz jest sporą atrakcją turystyczną.

(Igor Nigmański)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© koronowo.net.pl | Prawa zastrzeżone